مشروح سخنرانی ریاست کانون وکلای دادگستری استان اصفهان در نشست با همکاران در موسسه ی معاضدت قضایی کانون وکلای دادگستری استان اصفهان

16 شهريور 1398 ساعت 18:07


روز پنج شنبه مورخ ۹۸/۰۶/۱۴ نشست ریاست کانون وکلای دادگستری استان اصفهان با همکاران موسسه ی معاضدت قضایی این کانون در محل کانون وکلای دادگستری استان اصفهان تشکیل شد.

ریاست کانون وکلای دادگستری استان اصفهان در دیدار با همکاران و اعضای موسسه معاضدت کانون وکلای اصفهان، اثر معنوی و اجتماعی فعالیت آنها را ارزشمند تلقی و اذعان داشت : موسسه معاضدت در راستای سه رسالت اجتماعی، انسانی و قانونی فعالیت می نماید. این موسسه علاوه بر اینکه در جهت اعمال تکالیف و الزامات قانونی ایجاد گردیده و فعالیت می کند، بوضوح حاکی از حساسیت وکلا و کانون وکلا نسبت به دفاع از حقوق مردم و انجام رسالت اجتماعی خود در مقابل جامعه است. مدیریت و اداره دقیق و بروز موسسه معاضدت و احساس مسئولیت همکاران و انجام تکالیف معاضدتی و تسخیری خود به نحو شایسته، بخوبی بی اساس بودن هجمه های ناجوان مردانه برخی بدخواهان علیه نهاد وکالت را نشان می دهد. ضروری است که بطور مستمر کلیه فعالیت های موسسه معاضدت منتشر و به اطلاع مردم و مسئولین رسانده شود، تا بدانند وکلا بدون دریافت وجهی چه خدمات ارزنده ای را به همنوعان خود ارائه می کنند. وکلا جزء همین جامعه بوده و تافته جدابافته از مردم نمی باشند.
دکتر لیلا رئیسی در پایان بیان داشت: من شخصا و به نمایندگی از طرف هیات مدیره از تمام عزیزان اعم از ریاست محترم و سایر همکاران و کارمندان موسسه معاضدت که زحمت زیادی را متحمل می شوند، تشکر و قدردانی می کنم و برای همه این عزیزان موفقیت روزافزون در راه خدمت به مردم و نهاد وکالت کشور آرزو می نمایم.

در پایان این نشست با تقدیم لوح به همکاران موسسه معاضدت قضایی از آنها تقدیر و تجلیل بعمل آمد.


روابط عمومی کانون وکلای دادگستری استان اصفهان
گزارش: وکیل فاطمه لاوی


کد مطلب: 2386

آدرس مطلب: http://isfahanbar.org/vdca.anuk49nei5k14.html

کانون وکلای دادگستری اصفهان
  http://isfahanbar.org