مصوبات چهارمین جلسه هیأت مدیره دوره دوازدهم کانون وکلای دادگستری استان اصفهان

26 بهمن 1399 ساعت 21:43

چهارمین جلسه هیأت مدیره دوازدهم روز یکشنبه مورخ ۱۳۹۹/۱۱/۲۶ برگزار شد.


روز یکشنبه مورخ ۱۳۹۹/۱۱/۲۶ چهارمین جلسه هیأت مدیره دوازدهمین دوره کانون وکلای دادگستری استان اصفهان راس ساعت ۱۲ با حضور وکیل دکتر لیلا رئیسی ریاست هیات مدیره ،وکیل امیر حسین سجادیه نائب رئیس کانون و وکیل دکتر یاسین صعیدی  بازرس کانون و سایر اعضای هیات مدیره وکیل دکتر محمد جعفری فشارکی، وکیل سیامک اکبری،وکیل شهرام محقق دولت آبادی،وکیل داود عابدی، وکیل مجتبی اسدیان در محل کانون برگزار شد.


هیات مدیره وارد دستور جلسه شد:

 دستور اول) وکیل یوسف شفیع زاده مسئول واحد فن آوری اطلاعات و اتوماسیون اداری کانون به همراه  خانم مهندس خسروی در جلسه حاضر و گزارشی در خصوص  اقدامات انجام شده این واحد در طول هیات مدیره دوره یازدهم به شرح ذیل ارائه نمود:
۱_ تصویب اعضا ء و فعالیت فاوا:در جلسه هجدهم  هیئت مدیره مورخ ۹۷/۰۹/۱۹
۲_تصویب آئین نامه اجرایی و انعقاد قرارداد با اشخاص متخصص به عنوان مشاور(مشاور امنیت شبکه آقای مهندس احمدی و مشاور تخصصی اجرای اتوماسیون آقای مهندس قابلی اسکویی)
۳_ برگزاری جلسات منظم و موردی توسط فاوا بصورت حضوری و آنلاین و مجازی
۴_بررسی نقایص سخت افزاری و نرم افزاری در سه ساختمان کانون که منجر به اقدامات ذیل گردید:
۴-۱:نصب نرم افزار دو سرور با دسترسی سیستم فاوا به زیرساخت های کلی کانون خصوصاً ساختمان 22بهمن
۴-۲: اصلاح و بهینه سازی موارد امنیتی روتر میکروتیک جهت جلوگیری از ورود غیرمجاز افراد متفرقه
۴-۳:ارتقای نسخه روتر کانون به نسخه ۳۲/۵/۶
۴-۴:آماده سازی سرور بعد از آلودگی به باج افزار و نصب سخت افزار های خریداری شده و ساخت و راه اندازی سرور پایه جدید بر اساس استانداردهای رایج.
۴-۵:پیاده سازی ماشین مجازی ریشه به نحوی که سرور های اتوماسیون قابل جابجایی باشند.
۴-۶: نصب تجهیزات آنتن بر روی پشت بام ساختمان ماکان(محل لستقرار دفتر موسسه معاضدت)
۴-۷: کابل کشی استاندارد.ورود کابلها از طریق داکت موجود به داخل ساختمان و برقراری اتصال با ساختمان ماکان که در این راستا مبلغ قابل توجهی بابت خرید و نصب دکل استاندارد با قدرت لازم صرفه جویی گردید.
۴-۸: تجهیز،نصب و استفاده از اینترنت پرسرعت در ساختمان کوالالامپور به گونه ای که در حال حاضر اتصال هر سه ساختمان کانون با یکدیگر از طریق شبکه برقرار گردیده است.
۵_خرید و نصب سه دستگاه حضور و غیاب برای کمیسیون کارآموزی و انجام حضورو غیاب از طریق اتوماسیون .
۶_تمدید الکترونیک پروانه وکلا و کارآموزان برای سال 1399-1398  به تعداد 331 کارآموز و 2250 وکیل و برای سال 1400-1399 به تعداد 2350 وکیل و 382 کارآموز
۷_ امکان بارگزاری مدارک  و پرداخت الکترونیک هزینه ورودی پذیرفته  شدگان آزمون ورودی 1398
۸- امکان ثبت نام و تشکیل پرونده و پرداخت الکترونیک متقاضیان ماده 8
۹- ثبت نام صدور پروانه کارآموزان آزمون ورودی 98 از طریق اتوماسیون
۱۰_حضور در جلسه مورخ ۹۸/۰۴/۲۸ و ۹۸/۰۹/۱۶ اسکودا جهت تعیین تکلیف ادامه سیستم اتوماسیون و ارائه پیشنهادات فاوا اصفهان.
۱۱_راه اندازی سامانه شبکه دولت و استفاده از سیستم های نوین الکترونیک و اتصال همزمان با سایر مراجع ذیربط.
۱۲_راه اندازی سامانه اختصاصی نمابر به گونه ای که بدون دخالت اپراتور   رول و کاغذ ،فاکس دریافت و ثبت تصویر در رایانه ها شده که در صورت تاًیید اپراتور تصویر دریافتی چاپ خواهد شد.
۱۳_ ارتقای نسخه حسابداری مورد استفاده در قسمت حسابداری کانون بر اساس کارشناسی های انجام گرفته با قابلیت لینک شدن با سیستم اتوماسیون کانون و استفاده همزمان توسط کاربران.
۱۴_ سیستم پشتیبان گیری اطلاعات وارده در اتوماسیون از طریق ارتقا و اختصاص سرور موجود و تنظیم آن بر روی ساعت 5 بامداد هر روز بصورت خودکار و بدون نیاز به اپراتورمانند گذشته.
۱۵_ بعلت شیوع ویروس کرونا و بنا به توصیه های ستاد مبارزه با کرونا امکان پرداخت 35 درصد سهم صندوق حمایت بصورت آنلاین از طریق اتوماسیون تخصصی کانون در تاریخ ۹۸/۱۲/۰۷ فراهم گردید.
۱۶_ تهیه و راه اندازی سیستم ویژه جهت نگهداری بک آپ های سرورهای کانون با بالاترین سطح امنیت در سال 99
۱۷_ امکان ثبت نام قبولشدگان اختبار دوره 42 و 43 با سامانه اتوماسیون تخصصی فراهم گردید و مراحل ثبت نام تحلیف دوره  42 و 43 کاملا الکترونیک اجرا گردید.
۱۸_ برگزاری جلسه آموزش اعضای هیئت مدیره محترم و روسای برخی از کمیسیونها و ارکان کانون و برآورد نیازمندی های آنها.
۱۹_ جهت مرحله تغذیه سایت و ورود اسناد به آن در تاریخ ۹۹/۰۵/۲۲با شرکت پارسیان انعقاد قراردادصورت پذیرفت جهت اسکن تمامی اسناد و به موازات آن با آقای مهندس اسکویی جهت نام گزاری اسناد قرارداد منعقد گردید در تاریخ ۹۹/۰۸/۱۸گروه اسکن با آمار 3160پرونده وکیل و کارآموز به تعداد 384951 برگ و حدود 3000 پرونده معاضدتی و تسخیری به تعداد 32606 برگ و 278 پرونده دادگاه و دادسرا به تعداد 7916 برگ که مجموعا طی ۶۳ روز کاری ۶۴۶۴ پرونده به تعداد ۴۲۹۵۹۳ برگ اسکن گردید و قرارداد نام گزاری در تاریخ ۹۹/۰۵/۲۷ اجرا و با گذشت ۱۱۵ روز کاری هنوز به اتمام نرسیده است.
 
۲۰_ برگزاری انتخابات دوازدهمین دوره هیات مدیره به صورت الکترونیک با انعقاد قرارداد با شرکت مجری پویا رایانه دنا به مدیریت آقای مهندس صادقی در تاریخ ۹۹/۱۰/۱۱ در محل سالن اداره راه و شهرسازی.
۲۱_ برگزاری جلسات آنلاین مجازی و کارگاه های آموزشی فراوان از اردیبهشت ماه ۱۳۹۹ در کمیسیون کارآموزی، آموزش، بانوان، حقوق بشر و داوری  با دعوت از اساتید خارج از استان بصورت منظم و برنامه ریزی شده
 ۲۲_ برگزاری انتخابات الکترونیک دوره دوازدهم هیات مدیره
۲۳_ در حال حاضر کلیه سیستم های موجود جهت استفاده از سامانه ی اتوماسیون آماده و قابل بهره برداری است حتی ارتیاط از خارج از کانون، لکن تا زمانیکه هیئت مدیره کانون استفاده از سیستم سامانه اتوماسیون را بطور جدی و عملی نپذیرفته و الزام و اقدام ننمایند سیستم اتوماسیون به حالت نیمه استفاده و تعلیق و گردش کارمند به کارمند و بطور ناقص به مانند سال های گذشته می باشد.
کلیه مستندات گزارش تقدیمی در بایگانی کانون موجود است .


دستور دوم) گزارش ریاست کمیسیون روابط عمومی در خصوص برگزاری و اقدامات اجرایی برنامه های شصت و هشتمین سالروز استقلال نهاد وکالت، به شرح طراحی پوستر، نصب بنرهای شهری، نصب استند تبریک در مجتمع های قضایی، ارسال پیامک به شهروندان، برگزاری نشست خبری، تولید کلیپ تبریک اعضای هیات مدیره و کلیپ اختصاصی هفتم اسفند، تهیه و انتشار نشریه انعکاس، حضور در یک برنامه تلویزیونی و راه اندازی سامانه ارائه معاضدت آن لاین به شهروندان به استماع اعضای هیات مدیره رسید.

دستور سوم) در خصوص نامه شماره 660/5514/9016 مورخ ۱۳۹۹/۱۱/۱۸ از سوی معاون قضایی رئیس کل و سرپرست معاونت منابع انسانی و امور فرهنگی، هیات مدیره ضمن بررسی به اتفاق آرا مقرر نمود پاسخ متناسب به آن داده شود.


دستور چهارم) هیات مدیره به بررسی پرونده های نقل و انتقالات پرداخت.

دستور پنجم) گزارش کمیسیون کارآموزی به شماره ثبت اندیکاتور 990403807314 مورخ ۹۹/۱۱/۲۵ قرائت شد، هیات مدیره به اتفاق آرا مصوب نمود اختبار کتبی و شفاهی دوره ۴۴ به صورت حضوری و با رعایت پروتکل های بهداشتی برگزار گردد.

دستور ششم) هیات مدیره  ضمن تشکر و تقدیر از زحمات وکیل یوسف شفیع زاده رییس سابق موسسه معاضدت، به اتفاق آرا آقایان وکیل یوسف شفیع زاده ، منصور دژفر، حسینیان را بعنوان اعضای فاوا انتخاب نمود، مسئولیت این قسمت با وکیل یوسف شفیع زاده میباشد.ضمن اینکه معافیت اعضای فاوا از تکالیف معاضدتی در قسمت دستور اول از صورتجلسه هیات مدیره ، ۱۲ بهمن ماه ۹۹ درج نگردیده بود، اصلاح گردید.

دستور هفتم) هیات مدیره به اتفاق آرا وکیل یوسف علی رستمی را بعنوان ریاست موسسه معاضدت انتخاب نمود.
 

جلسه راس ساعت ۱۵:۳۰ خاتمه یافت.
مقرر گردید جلسه بعدی هیات مدیره روز یکشنبه مورخ  ۹۹/۱۲/۰۳  ساعت ۱۲ برگزار گردد.


روابط عمومی کانون وکلای دادگستری استان اصفهان
گزارش: وکیل فاطمه لاوی


کد مطلب: 2824

آدرس مطلب: http://isfahanbar.org/vdch.init23n6kftd2.html

کانون وکلای دادگستری اصفهان
  http://isfahanbar.org