به همت کمیسیون بانوان کانون وکلای دادگستری اصفهان و دفتر امور بانوان استانداری اصفهان؛

سلسله نشست های مجازی «آشنایی با حقوق شغلی زنان» برگزار می شود

4 آبان 1400 ساعت 15:43

رئیس کمیسیون بانوان کانون وکلای دادگستری استان اصفهان از برگزاری سلسله نشست های مجازی «آشنایی با حقوق شغلی زنان» به همت این کمیسیون و با همکاری دفتر امور بانوان استانداری اصفهان خبر داد.


وکیل مرضیه سرائیان، ظهر امروز در گفتگو با روابط عمومی کانون وکلای دادگستری استان اصفهان اظهار داشت: کمیسیون بانوان کانون وکلای دادگستری استان اصفهان با همکاری دفتر امور بانوان استانداری اصفهان با هدف «آشنایی با حقوق شغلی زنان»، «آشنایی با نظام اداری و استخدامی» و نیز «آسیب شناسی مسائل شغلی زنان»، سلسله نشست هایی با عنوان «آشنایی با حقوق شغلی زنان» را برگزار خواهد کرد.
وی افزود: این سلسله جلسات، در راستای تفاهم نامه ی منعقده میان کانون وکلای دادگستری استان اصفهان، شهرداری اصفهان، دانشگاه آزاد اسلامی واحد اصفهان(خوراسگان) و نیز استانداری اصفهان می باشد.
وی تصریح کرد: نخستین جلسه از این سلسله نشست ها، با موضوع «هم اندیشی در خصوص آشنایی با حقوق زنان در جامعه» طی روزهای ششم، سیزدهم و بیستم آبان ماه سال جاری از ساعت 10 صبح الی 11/30 به صورت مجازی برگزار خواهد شد.
رئیس کمیسیون بانوان کانون وکلای دادگستری استان اصفهان اظهار داشت: دکتر محمدرضا قنبری- معاون قضائی رئیس کل دادگستری استان اصفهان در نخستین جلسه از سلسله نشست های «آشنایی با حقوق شغلی زنان» سخنرانی خواهد کرد.
سرائیان افزود: کارمندان استانداری، شهرداری و دانشگاه آزاد اسلامی واحد اصفهان(خوراسگان) از شرکت کنندگان در این جلسات می باشند.
وی با بیان این که حضور در این جلسات، برای عموم علاقه‌مندان آزاد و رایگان است، تصریح کرد: متقاضیان شرکت در هر یک از جلسات، می توانند از طریق Adobe Connect به سامانه ی ویدئو کنفرانس استانداری اصفهان به نشانی http://78.39.8.156/ban-esf بپیوندند.
انتهای پیام/
 


کد مطلب: 3158

آدرس مطلب: http://isfahanbar.org/vdci.wapct1azvbc2t.html

کانون وکلای دادگستری اصفهان
  http://isfahanbar.org