پنجمین جلسه یازدهمین هیات مدیره کانون وکلای دادگستری استان اصفهان
تاریخ انتشار : سه شنبه ۱۳ شهريور ۱۳۹۷ ساعت ۱۷:۵۵
کد مطلب: 1981
 
پنجمین جلسه هیات مدیره کانون وکلای دادگستری اصفهان در تاریخ 13 / 06/ 1397 در ساعت 11:30 در محل کانون و با حضور وکیل دکتر لیلا رئیسی، وکیل فرهاد رستم شیرازی، وکیل دکتر محسن قائم فرد، وکیل اسدالله اسلامی، وکیل امیرحسین سجادیه، وکیل سیامک اکبری و وکیل دکتر یاسین صعیدی تشکیل شد.  
قبل از ورود به دستور جلسه، ریاست هیات مدیره کانون وکلا گزارشی از عملکرد اقدامات انجام شده در فاصله جلسه پیشین و جلسه فعلی، ارائه داد:
با توجه به درخواست کمیسیون آموزش مبنی بر برگزاری کارگاه آموزشی آشنایی با قراردادهای تجاری و بینالمللی (چگونگی تنظیم، اجرا و اختتام) ، با همکاری کمیسیون کارآموزی ، هماهنگیهای لازم انجام گردید و و این کارگاه با حضور کارآموزان و وکلای دادگستری در تاریخ 15/6/1397 در محل کانون برگزار میگردد.
با توجه به هماهنگی های انجام شده از سوی رابط کانون وکلا و دادگستری، دکتر یاسین صعیدی، دیدار اعضای هیات مدیره کانون با ریاست کل دادگستری استان اصفهان مورخ 13/6/1397 راس ساعت 9 در محل دادگستری، برگزار گردید.
در خصوص پیشنهاد کمیسیون حقوق بشر مبنی بر برگزاری نشستی با موضوع بررسی رژیم حقوقی حاکم بر دریاچه خزر، مقرر شد موضوع برای بررسی بیشتر در دستور کار این کمیسیون قرار گیرد.
اولین دستور جلسه با موضوع تعیین جانشین مدیر مسئول مدرسه حقوق، با پذیرش استعفای دکتر احمد محمدی و ضمن طرح مباحثی پیرامون ارتقاء جایگاه خبرنامه مدرسه حقوق، دکتر سیدمحسن قائم فرد به عنوان مدیر مسئول مدرسه حقوق انتخاب شد.
قبل از ورود به دستور دوم جلسه، با توجه به رو به اتمام بودن بیمه آتش سوزی باشگاه کانون وکلا، هیات مدیره مقرر نمود ابتدا کارگروهی متشکل از دو تن از همکاران وکیل و یک کارشناس رسمی بیمه تشکیل شده و گزارشی در خصوص تعیین نوع بیمه و مسائل مطروحه ارائه گردد و سپس نسبت به تمدید قرارداد بیمه یا انعقاد قرارداد جدید اقدام گردد. همچنین به اتفاق آرا مقرر شد کارگروهی متشکل از دو کارشناس رسمی و یکی از اعضای هیات مدیره-وکیل اسدالله اسلامی-  تشکیل گردد تا ضمن بررسی مسائل مربوط به ایمنی ساختمانهای کانون وکلا به منظور بیمه نمودن آنها، ظرف مدت یک ماه گزارش مربوطه تهیه و به هیات مدیره ارائه گردد. 
در خصوص دومین دستور جلسه، مربوط به بررسی موارد و پرونده های ارجاعی، با طرح موردی پروندههای ارجاعی تصمیمات لازم توسط هیات مدیره اتخاذ گردید (در صورت تمایل برای اطلاع از جزییات این تصمیمات به تابلوی اعلانات کانون وکلا مراجعه نمایید).
سپس با ورود به سومین دستور جلسه مبنی بر انتخاب اعضای ارکان و کمیسیونها، ابتدا انتخاب ریاست و  اعضاء کمیسیون کارآموزی به شور گذاشته شد و با اکثریت  آراء، وکیل سید مصطفی انوری زاده  به عنوان رئیس کمیسیون کارآموزی انتخاب شد؛ در ادامه  وکیل دکتر مهدی الشریف، وکیل دکتر محمود مالمیر، وکیل دکتر کامران پورجوهری، وکیل علی کرم جلیل پیران، وکیل حسن وثیق زاده، وکیل بابک کیانی، وکیل دکتر مسعود رجبی و وکیل نسرین حسن پور نیز  به عنوان اعضای این کمیسیون برگزیده شدند. 
جلسه در ساعت  14:42 خاتمه یافت.
Share/Save/Bookmark