شصت و چهارمین جلسه هیأت مدیره دوره دوازدهم کانون وکلای دادگستری استان اصفهان برگزار شد
تاریخ انتشار : سه شنبه ۲۵ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۵۱
کد مطلب: 3628
 
روز یکشنبه مورخ 1401/05/23 شصت و چهارمین جلسه هیأت مدیره دوازدهمین دوره کانون وکلای دادگستری استان اصفهان رأس ساعت 9:00 با حضور وکیل دکتر لیلا رئیسی، وکیل امیر حسین سجادیه، وکیل دکتر محمد جعفری فشارکی، وکیل سیامک اکبری، وکیل شهرام محقق دولت آبادی، وکیل مجتبی اسدیان و وکیل داوود عابدی در محل کانون برگزار شد.
در ابتدای جلسه رئیس کانون به ارائه گزارش از اقدامات انجام شده در فاصله جلسه گذشته و جلسه فعلی پرداخت. وی اظهار داشت:«در هفته گذشته مذاکراتی با معاونت محترم نیروی انسانی دادگستری، جناب آقای آقایی درخصوص تعداد جلسات حضور کارآموزان در شعب دادگاه ها انجام شد. از سوی دیگر طی مذاکرات با دادگستری، مقرر گردید کلیه مکاتبات فی مابین کانون وکلای اصفهان و دادگستری از طریق اتوماسیون اداری و به شکل سیستمی صورت پذیرد. همچنین طی درخواست از کمیسیون فرهنگ و هنر، جهت افزایش فعالیت های آن، این کمیسیون به مناسبت روز جهانی عکاسی در هفته جاری، نمایشگاهی را با عنوان «لنز وکیل» برگزار می نماید.» سپس هیات مدیره در مورد چالشهای نهاد وکالت و آخرین وضعیت و اقدامات در این زمینه به بحث و گفتگو پرداختند. در ادامه اعضای هیأت مدیره با اشاره به اینکه مقدمات ساخت ساختمان جدید کانون وکلای اصفهان در مجموعه اداری شهید کشوری در حال انجام می باشد، پیرامون موضوعات مبتلا به در این زمینه به گفتگو و تبادل نظر پرداختند.
سپس هیأت مدیره وارد دستور جلسه شد:
دستور اول جلسه: با توجه به پیشنهاد رئیس کمیسیون فرهنگ و هنر مبنی بر سلب عضویت اعضای غیرفعال کمیسیون، هیأت مدیره به اتفاق آرا عضویت وکیل سمیه برزنونی، وکیل سید مسلم حسینی، وکیل مهدی قربانیان و وکیل محمد هادی موسوی را ملغی نمود.  
دستور دوم جلسه: هیأت مدیره به اتفاق آرا با پیشنهاد رئیس کمیسیون فرهنگ و هنر، مبنی بر عضویت وکیل بهروز کرمی در کمیسیون مذکور موافقت نمود.
 دستور سوم جلسه: هیأت مدیره ضمن بررسی پرونده های نقل و انتقال به اتفاق آرای حاضرین اتخاذ تصمیم نمود.
جلسه در ساعت 12:00 به پایان رسید.
مقرر شد جلسه آتی هیأت مدیره روز یکشنبه مورخ 1401/05/30 برگزار گردد.
Share/Save/Bookmark