مسابقات فوتبال جام استقلال کانون وکلای دادگستری با قهرمانی تیم پیشکسوتان سپاهان و نایب قهرمانی تیم کانون وکلا پایان یافت
تاریخ انتشار : جمعه ۷ آبان ۱۳۹۵ ساعت ۲۱:۲۳
کد مطلب: 1513
 
مسابقات فوتبال جام استقلال کانون وکلای دادگستری در ورزشگاه تختی آغاز شد.
به گزارش روابط عمومی کانون وکلای دادگستری اصفهان این تورنمت ۵ جانبه ، جمعه هفتم آبان ماه ۹۵ ، ساعت ۹ صبح با حضور ریاست محترم کانون وکلای اصفهان جناب آقای اسداله اسلامی افتتاح گردید، در اولین روز ، دو تیم دادگستری اصفهان و پیشکسوتان سپاهان در مستطیل سبز با هم به رقابت پرداختند که در این دیدار تیم پیشکسوتان سپاهان با نتیجه ۴ بر ۱ بر حریف پیروز شد.

در دیگر دیدار روز جمعه هفتم آبانماه ، دو تیم کانون وکلای اصفهان و پیکسوتان ذوب آهن به مصاف یکدیگر رفتند که بازی ، با تک گلی که از روی نقطه پنالتی به ثمر رسید ، با نتیجه ۱ بر صفر به سود کانون وکلا پایان یافت.

 
هفته دوم :


دومین هفته از مسابقات جام استقلال کانون وکلا با دیدار بین دو تیم دادگستری اصفهان و پیشکسوتان ذوب آهن برگزار شد.
در این دیدار پرگل ، تیم پیشکسوتان ذوب آهن با نتیجه 6 بر 2 پیروز میدان شد و بدین ترتیب تیم دادگستری اصفهان با دو باخت پیاپی از مسابقات حذف گردید.

در دیگر بازی هفته دوم این رقابت ها که روز سه شنبه  18 آبان بین دو تیم پیشکسوتان سپاهان و تیم صدا و سیمای مرکز اصفهان برگزار شد ، تیم صدا و سیمای مرکز اصفهان با دریافت 1 گل نتیجه را به حریف واگذار کرد.

هفته سوم:

در سومین هفته از رقابت ها دو تیم صدا و سیمای اصفهان و پیشکسوتان ذوب آهن به مصاف یکدیگر رفتند ، این دیدا با نتیجه 3 بر 1 به سود پیشکسوتان ذوب آهن پایان یافت و  بدین ترتیب ، تیم صدا و سیمای مرکز اصفهان با دو باخت پیاپی از گردونه رقابتها حذف شد.

در دیگر دیدار هفته سوم این بازیها ، تیم کانون وکلای دادگستری اصفهان و تیم پیشکسوتان سپاهان در مسنطیل سبز در مقابل هم قرار گرفتند که این دیدار ، تیم کانون وکلا با نتیجه 2 بر صفر پیروز میدان شد.


هفته چهارم

در چهارمین هفته از مسابقات جام استقلال کانون وکلا دو تیم پیشکسوتان ذوب آهن و پیشکسوتان سپاهان با یکدیگر به رقابت پرداختند که در این بازی تیم پیشکسوتان ذوب آهن با دریافت 1 گل ، مغلوب حریف شد.
بدین ترتیب پیشکسوتان سپاهان با کسب نتایج فوق ، برای بازی فینال به مصاف تیم کانون وکلای دادگستری اصفهان خواهد رفت.

هفته پایانی

در هفته پایانی شاهد فینال این مسابقات بین دو تیم پیشکسوتان سپاهان و کانون وکلای دادگستری اصفهان بودیم ، این دیدار با نتیجه 2-1 به نفع پیشکسوتان سپاهان پایان یافت و بدین ترتیب تیم پیشکسوتان سپاهان و تیم کانون وکلای دادگستری اصفهان به ترتیب قهرمان و نایب قهرمان این رقابت ها شدند.

در انتهای بازی فینال، مراسم اختتامیه با حضور ریاست کانون وکلای دادگستری اصفهان برگزار شد که طی آن کاپ قهرمانی و نایب قهرمانی به دو تیم برتر اعطا شد و همپنین هدایایی به رسم یادبود به بازیکنان دو تیم اهدا گردید.
لازم به ذکر است کاپ اخلاق این رقابت ها به تیم دادگستری اصفهان تعلق گرفت که در مراسم اختتامیه به سرپرست این تیم اعطا گردید.

 


 

(این خبر بروزرسانی میشود)
Share/Save/Bookmark