اداره کل سازمان زندان های استان اصفهان میزبان وکلای دادگستری
تاریخ انتشار : دوشنبه ۱۵ آبان ۱۳۹۶ ساعت ۱۱:۱۰
کد مطلب: 1793
 
شنبه‌۱۳ آبانماه ۹۶ مدیرکل سازمان زندانهای استان اصفهان و تعدادی از معاونین و مدیران مربوطه ، میزبان کانون وکلای دادگستری بود.
در این دیدار که رئیس و اعضاء هیات مدیره وتعدادی از مسئولین شعبه معاضدت و روابط عمومی کانون وکلای دادگستری اصفهان حضور داشتند بر توسعه روابط و تعامل هر چه بیشتر بین کانون وکلا وسازمان زندان ها تاکید شد.
در ابتدای این دیدار ، گرجی زاده مدیرکل سازمان زندان های استان ضمن استقبال و خوش آمد گویی وابراز خرسندی از حضور مسئولین کانون وکلا در این جلسه از همکاری های بعمل آمده از طرف کانون در راستای تفاهم نامه های منعقده فی مابین طرفین تقدیر وتشکر نمود و به رفع موانع در جهت اجرای دقیق وکامل آن تاکید کرد.
در ادامه صرام رئیس هیات مدیره کانون وکلا ضمن تشکر از برگزاری این جلسه از همکاری های بعمل آمده از سوی سازمان زندان ها در خصوص ایجاد تسهیل و همکاری در خصوص تامین و تجهیز اتاق های ملاقات وکلا در زندان های مستقر در استان تقدیر و تشکر نمود، وی همچنین ضمن اعلام گزارش از روند انجام خدمات مشاوره ای ومعاضدتی به زندانیان و مددجویان و خانواده های آنان بر توسعه و ادامه این همکاری ها تاکید نمود.
در ادامه از سوی اعضای هیات مدیره آقایان ادیب ؛محقق؛میرزایی:موسوی ونیز مسئولین شعبه معاضدت وروابط عمومی کانون و سایر مسئولین ومدیران زندان حاضر در جلسه مطالبی در راستای رفع موانع همکاری وتسهیل در انجام کامل تفاهم نامه فی مابین به خصوص همکاری در خصوص مسایل آموزشی زندانیان وکارآموزان وکالت و تردد وکلا در ملاقات با زندانیان مطرح گردید.

روابط عمومی کانون وکلای دادگستری اصفهان
Share/Save/Bookmark