سخنرانی وکیل انوری زاده، در آیین گرامیداشت و یادبود استاد فقید، بهمن کشاورز
تاریخ انتشار : جمعه ۳ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۲۰:۴۵
کد مطلب: 2289
 
وکیل انوری زاده، رئیس کمیسیون کارآموزی کانون وکلای اصفهان در آیین گرامیداشت و یادبود استاد فقید، بهمن کشاورز ، ضمن تسلیت به خانواده استاد و جامعه وکالت، در خصوص آن استاد گرانقدر اذعان داشت:" وی در ۱۳۲۳/۰۶/۲۱در خانواده ای بزرگ و‌ فرهیخته، با زمینه عمیق اجتماعی،سیاسی و فرهنگی به دنیا آمد. پدر ایشان مرحوم کریم کشاورز، نویسنده و مترجم چیره دست ایران بود. عالیجناب بهمن کشاورز بعد از اخذ دیپلم ادبی در تهران بلافاصله به تحصیل حقوق قضائی در دانشگاه تهران پرداخت و در رشته حقوق خصوصی و جزا به تحصیلات خود ادامه داد."
 
وکیل انوری زاده در ادامه گفت:" عالیجناب بهمن کشاورز در مورد حرفه وکالت قلم فرسایی می نمود و در این راه هیچ تردیدی نداشت. وی با سخن و قلمش خالصا و مخلصا در خدمت صنف وکالت بود بنحوی که خط قرمزش دفاع از شأن و منزلت وکیل دادگستری محسوب میشد."
 
وکیل انوری زاده در خصوص اقدامات و عملکرد استاد بهمن کشاورز بیان داشت:" ایشان از موجبات تصویب اساسنامه اسکودا در دوازدهمین همایش کانون های وکلا در اصفهان بودند. استاد بهمن کشاورز از بنیانگذاران اتحادیه سراسری کانون های وکلا  و ریاست اول،سوم،چهارم،ششم وهفتم اتحادیه را بر عهده داشتند."
 
در پایان وکیل انوری زاده ضمن اشاره به اوصاف و ویژگی های شخصیتی استاد بهمن کشاورز گفت:" عالیجناب بهمن کشاورز، روح وکالت ایران بود."
 


روابط عمومی کانون وکلای دادگستری استان اصفهان
گزارش: مولود نه روزیان
Share/Save/Bookmark