تفاهم نامه همکاری بین کانون وکلای دادگستری اصفهان و سازمان بهزیستی منعقد شد
تاریخ انتشار : دوشنبه ۱۱ ارديبهشت ۱۳۹۶ ساعت ۱۹:۰۸
کد مطلب: 1659
 

ظهر امروز تفاهم نامه همکاری فی مابین کانون وکلای دادگستری اصفهان و سازمان بهزیستی منعقد شد.

دکتر صادقی - مدیر کل سازمان بهزیستی استان اصفهان ضمن ابراز خرسندی از دعوت هیات مدیره کانون وکلا بیان داشت ، خدمات تبرعی وکلای دادگستری همچون روزنه امیدی برای مددجویان این سازمان است.
وی گفت بسیاری از مددجویان ما در خصوص  مسائل حقوقی پیرامون مطالبات مالی ، ارث ، ازدواج و طلاق نیاز مبرم به خدمات حقوقی دارند.
صادقی بیان داشت با توجه به اینکه مددجویان سازمان از پرداخت هزینه دادرسی معاف هستند تنها ضرورت باقیمانده برای رفع مشکلات حقوق انها بهره مندی از وکیل دادگستری است.

وی افزود بیشتر بودجه سازمان ، توسط
خدمات تبرعی وکلای دادگستری همچون روزنه امیدی برای مددجویان این سازمان است
کمکهای مردمی و خیرین تامین میشود و باعث خوشحالی ست که کانون وکلا هم به ما دست یاری رسانده است.

مدیرکل سازمان بهزیستی استان اصفهان در پایان گفت : تقارن این جلسه با ایام شعبانیه اتفاق مبارکی است که آن را به فال نیک گرفته و  امیدواریم همه وکلای دادگستری که در زمینه خدمات رسانی به مددجویان فعالیت میکنند مورد عنایت الهی قرار بگیرند.

در ادامه اسلامی ریاست کانون وکلای دادگستری استان اصفهان اظهار داشت خدمت رسانی به محرومین از وظایف ذاتی وکلای دادگستری ست و باعث خوشحالی ماست که بتوانیم مددجویان بهزیستی را یاری کنیم

اسلامی به برخی اظهارنظرها پیرامون وکلای دادگستری از قول یکی از مسئولان بهزیستی کشور اشاره نمود و بیان داشت هدف مشترک همه ما یاری رسانی ست و پسندیده است که از نقل قولهای غیر سازنده پرهیز شود تا مسیر ما در رسیدن به هدف متعالی مان هموار باشد.

رئیس کانون وکلای دادگستری اصفهان در پایان از تعدادی مددجویان سازمان بهزیستی دعوت بعمل آورد تا در مراسم جشن تحلیف کاراموزان وکالت شرکت نمایند.
Share/Save/Bookmark