هشتاد و ششمین جلسه هیات مدیره دوره یازدهم کانون وکلای دادگستری استان اصفهان
تاریخ انتشار : سه شنبه ۱۰ تير ۱۳۹۹ ساعت ۰۸:۵۸
کد مطلب: 2659
 
هشتاد و ششمین جلسه هیات مدیره دوره یازدهم کانون وکلای دادگستری استان اصفهان در ساعت ۱۲ روز دوشنبه ۹۹/۰۴/۰۹ با حضور وکیل دکتر لیلا رئیسی، وکیل فرهاد رستم شیرازی، وکیل امیر حسین سجادیه، وکیل اسداله اسلامی، وکیل سیامک اکبری در محل کانون وکلا تشکیل شد.

 قبل از ورود به دستور جلسه ریاست هیات مدیره گزارشی از عملکرد اقدامات انجام شده در فاصله پیشین و جلسه فعلی ارائه نمود: 

۱- روز چهارشنبه ۴ تیرماه ۹۹ به مناسبت گرامیداشت هفته قوه قضاییه، نشست مشترکی با حضور ریاست کل دادگستری استان اصفهان و معاونان ایشان و اعضای هیات مدیره کانون وکلای دادگستری استان اصفهان و جمعی از وکلا در محل‌ دادگستری اصفهان برگزار گردید. در این نشست پیرامون مسائل و مشکلات مشترک دو نهاد در ارتباط با رسیدگی های قضایی و دادرسی عادلانه بحث و گفتگو شد.

۲- نامه مربوط به اعلام نتیجه بررسی صلاحیت نامزد‌های شرکت در دوازدهمین دوره انتخابات کانون وکلای استان اصفهان از سوی دادگاه عالی انتظامی قضات، بر اساس مدارک و اسناد موجود، در تاریخ ۹۸/۰۴/۰۳ از طرف دادگاه مذکور به اصفهان ارسال که در تاریخ ۹۹/۰۴/۰۷ به پست اصفهان واصل و در تاریخ ۹۹/۰۴/۰۸ به کانون وکلای اصفهان تحویل و در دبیرخانه این کانون ثبت شده است، نهایتا هم اکنون اسامی کاندیدهای انتخابات اعلام که متاسفانه بر خلاف انتظار و رویه دوره های قبل، هفت نفر از داوطلبان عضویت در هیات مدیره، رد صلاحیت شده اند.


 هیات مدیره وارد دستور جلسه گردید: 

هیات مدیره ضمن بررسی موارد و پرونده های ارجاعی به اتفاق آرای حاضرین تصمیمات لازم اتخاذ نمود.(در صورت تمایل برای اطلاع از جرئیات این تصمیمات به تابلوی اعلانات کانون وکلا مراجعه نمایید.)

✅ پس از اتمام مصوبات، کمیسیون تبصره ماده یک قانون کیفیت اخذ پروانه وکالت مصوب سال ۱۳۷۶ با حضور ریاست کل دادگستری استان اصفهان، ریاست شعبه اول دادگاه انقلاب و ریاست کانون وکلای دادگستری استان اصفهان، جهت تعیین ظرفیت تعداد کارآموزان وکالت سال ۱۳۹۹ تشکیل شد. بعد از بررسی و مذاکره، تعداد کارآموز وکالت کانون وکلای استان اصفهان برای پذیرش در سال ۱۳۹۹ با کاهش ده نفر نسبت به سال ۱۳۹۸، ۱۹۰ نفر تعیین گردید، که از این تعداد ۳۰٪ به سهمیه ایثارگران و جانبازان و خانواده معظم شهدا اختصاص دارد.  


جلسه ساعت ۱۳ خاتمه یافت.
غائبین جلسه: وکیل مسیح الله میرزایی، وکیل دکتر یاسین صعیدی، وکیل دکتر محسن قائم فرد

روابط عمومی کانون وکلای دادگستری استان اصفهان
گزارش: وکيل فاطمه لاوی
Share/Save/Bookmark