اطلاعیه شماره 1 : قابل توجه پذیرفته شدگان آزمون ورودی کارآموزی وکالت کانون وکلای دادگستری اصفهان- سال 1398
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۲ بهمن ۱۳۹۸ ساعت ۱۳:۱۵
کد مطلب: 2541
 
قابل توجه پذیرفته شدگان آزمون ورودی کارآموزی وکالت کانون وکلای دادگستری  اصفهان- سال 1398
 
مدارک مورد نیاز ثبت نام در کانون وکلای دادگستری اصفهان
 
بدينوسيله از پذيرفته شدگان آزمون ورودي كارآموزي وكالت سال 1398  ، سهمیه آزاد و ایثارگر دعوت بعمل مي آيد جهت ثبت نام نسبت به تهیه مدارک ذیل اقدام و سپس باتوجه به اطلاعیه های آتی با مراجعه به سایت كانون وكلاي دادگستري استان  اصفهان به نشاني www.isfahanbar.org,  با ورود به اتوماسیون تحت وب باتوجه به راهنما های موجود ، ثبت نام و مدارک خود را بارگزاری نمايند(اطلاعیه شماره 2) و سپس در برنامه زمانبندی که متعاقبا اعلام خواهد شد نسبت به دریافت استعلامات و تکمیل پرونده خود اقدام نمایید(اطلاعیه شماره 3).

مدارك لازم جهت ثبت نام:

1. ارائه فرم های مربوط به ثبت نام (جهت دانلود و تکمیل فرم های مربوط به ثبت نام (فرم متقاضی پروانه کارآموزی وکالت و فرم موافقت وکیل سرپرست 2 نسخه) به فایل ضمیمه آگهی سایت مراجعه فرمائید. )
2. اصل و كپي برابر با اصل شده تمام صفحات شناسنامه و کارت ملی (یک سري)
3. اصل و كپي برابر با اصل شده ی دانشنامه لیسانس یا گواهینامه موقت فراغت از تحصیل که تاریخ صدورآن  قبل از برگزاری آزمون باشد .  (دوسري)
      تبصره: مجوز تقاضا و ثبت نام فقط دانشنامه،گواهي نامه موقت فارغ التحصيلي و يا گواهي صادره توسط دانشگاه كه كلمه فارغ التحصيل در مورد متقاضي در آن درج شده و تاریخ آن قبل از برگزاری آزمون مي باشد.بنابراين متقاضيان بايد از ارائه گواهي تعداد واحد گذرانده شده خودداري نمايند
4.  اصل و كپي برابر با اصل شده كارت پايان خدمت نظام وظيفه و يا معافيت دائم 
 • افراد فاقد کارت پایان خدمت یا معافی دائم همچنان که در آگهی  ثبت نام نیز تصریح شده بود ، حق شرکت در آزمون را نداشتند و هر اعتراضی نیز در این مورد غیر قابل استماع است.

   5. هشت قطعه عكس ۴*۳ (آقايان الزاماً با كت و بانوان با رعايت پوشش اسلامي ) كه مشخصات كامل متقاضي در پشت آن درج شده باشد
6. اصل گواهي استفاده از سهميه ايثارگريصادره از مراجع صالح در سال 98 با کدرهگیری مخصوص ايثارگران (يا ارائه اصل و كپي كارت حضور داوطلبانه در جبهه، جانبازي،آزادگي و شاهد)
7. هزينه ورودي از طریق درگاه بانکی بصورت آنلاین به نام كانون وكلاي دادگستري استان اصفهان پرداخت گردد.
8. تصوير اسكن شده كليه مدارك فوق ، فرم ها و عکس متقاضی الزاماْ مي بايست هنگام ثبت نام بر روي يك لوح فشرده (CD) با فرمت PNG  یا JPGE  با حداکثر حجم 70 کیلوبایت جهت هر مدرک و نام گذاری فارسی متناسب هرمدرک تحويل شود.
9. ارائه نشانی الکترونیکی ( ایمیل ) الزامیست .

توجه : مدارک لزوماً باید در کاغذ A4  به همراه CD  در روز مراجعه ارائه گردد .

تذكرات
 • چنانچه پذيرفته شدگان در روزهاي تعيين شده مدارك فوق را همراه نداشته باشند نسبت به تحویل استعلامات آنان هيچ اقدامي صورت نخواهد گرفت.
  متقاضيان جهت برابر اصل نمودن مدارك خود به دفاتر اسناد رسمی مراجعه نمايند.
  حضور پذيرفته شدگان شخصاً در روزهاي تعيين شده جهت تحویل استعلامات الزامي است. 
  نظر به كنترل مدارك متقاضيان توسط سازمان سنجش آموزش كشور، چنانچه پذيرفته شدگان فاقد شرايط مندرج در آگهي آزمون باشند از ثبت نام آنان جلوگيري به عمل خواهد آمد و قبولي شان كان لم يكن تلقي خواهد شد.
  احراز صحت مستندات  فوق الذکر به عهده کانون وکلا می باشد. 
 
                                          روابط عمومی کانون وکلای دادگستری استان اصفهان


جهت دریافت فرم های تقاضای پروانه کارآموزی و تعیین وکیل سرپرست کلیک و یافایل های ضمیمه زیر را دانلود نمایید.
Share/Save/Bookmark