کارگاه آموزشی آنلاین کارآموزان مورخ 4 آذرماه 1400
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۴ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۰۸:۳۰
کد مطلب: 3207
 
به اطلاع کارآموزان محترم می رساند:

جلسه کارگاه آموزشی مجازی کارآموزان وکالت، روز پنج شنبه مورخ  4   آذرماه 1400، رأس ساعت  9 صبح، به صورت برخط برگزار مي گردد.

سخنران:  جناب آقای همایون هوشمند وکیل محترم دادگستری و مشاور حقوقی سازمان تامین اجتماعی   
عنوان:  بررسی مقررات سازمان تامین اجتماعی با توجه به رویه قضایی دیوان عدالت اداری   


شركت كليه کارآموزان الزامی است.
کمیسیون کارآموزی کانون وکلای دادگستری اصفهان
نکات جدید جلسات آنلاین
 لینک ورود به کلاس    https://www.skyroom.online/ch/isfahanbar/karamoozi
1) جهت ورود به کلاس، نیاز به نام کاربری و رمز عبور ندارید. با کلیک بر روی دکمه میهمان وارد کلاس شده و به محض ورود، نام و نام خانوادگی خود را در قسمت نمایش داده شده، حتما درج نموده و تایید نمایید. در غیر اینصورت غیبت در جلسه محسوب می‌شود. در صورتی که به هر دلیلی نام خود را درج نکردید، در بالای صفحه، در قسمت تنظیمات(سه خط)، کلیک کرده و اطلاعات کاربری شامل نام و نام خانوادگی را تغییر داده و ثبت کنید.
نیازی به درج نام و نام خانوادگی در قسمت چت نیست و در قسمت چت، حضور شما به هیچ عنوان ثبت نمی‌شود.
جهت جلوگیری از شلوغی قسمت چت، اکیدا از درج نام و نام خانوادگی و سلام و احوال‌‍ پرسی و گذاشتن نقطه در حین برگزاری کلاس و حضور استاد، خودداری نمایید. قسمت چت فقط برای درج سوال، فعال می‌باشد.
در صورتی که صدا و تصویر به صورت کلی قطع شود، اپراتور نسبت به رفع مشکل اقدام می کند و به شما عزیزان در قسمت چت اطلاع‌رسانی می‌شود. در غیر این صورت مشکل از ارتباط شما می‌باشد که باید خارج و مجددا وارد شوید.
خروج و ورود مکرر شما به هر دلیلی، غیبت محسوب نمی شود. در صورتی که مدت زمان خروج تا ورود بعدی شما بیشتر از 10 دقیقه شود، غیبت کلی محسوب می شود. در غیر این صورت بعد از خروج به هر دلیلی، سریعا مجددا وارد شوید.
حضور شما در جلسه باید حداقل 1 ساعت باشد.
در صورتی که به هر دلیلی با همان دستگاه از کلاس خارج و مجددا وارد شدید، اگر نام و نام خانوادگی خود را قبلا درج نموده‌اید، مشکلی وجود نخواهد داشت و نام شما در همان دستگاه یک بار ثبت شده است و نیازی به اعلام حضور مجدد در قسمت چت نیست. ولی با این حال، جهت اطمینان در قسمت بالای صفحه، در قسمت تنظیمات(سه خط)، کلیک کرده و اطلاعات کاربری شامل نام و نام خانوادگی خود را چک نمایید.
2) درصورتی که لینک شما فعال نباشد و یا با پیام «مرورگر شما نیاز به بروزرسانی دارد» مواجه شدید، به علت به روز نبودن سیستم عامل دستگاهی است که استفاده می‌کنید. پس لطفا در اولین فرصت نسبت به بروزرسانی سیستم عامل و نرم افزارهای دستگاه خود اقدام نمایید و درصورتی که فرصت ندارید، لینک را کپی کرده و در یکی از مرورگرهای خود الصاق و به صفحه کلاس وارد شوید.
3) جهت صحبت و یا پرسش در کلاس، از آیکون «دست» در صفحه استفاده نمایید و درصورت اجازه استاد، قادر به مشارکت صوتی و یا تصویری در کلاس هستید؛ لطفا در این مرحله جهت جلوگیری از ایجاد نویز و پخش صدا از هندزفری یا هدست با ولوم صدای پایین استفاده نمایید.
4) در صورتی که در ضبط صدای کلاس مشکلی به وجود نیاید، وویس جلسه در کانال واتساپ مربوطه قرار داده خواهد شد. اما بهتر است از سخنان اساتید یادداشت برداری نموده و شخصا نسبت به ضبط صدای کلاس اقدام نمایید.
راهنما و رفع مشکلات جلسات آنلاین
بر روی لینک زیر کلیک کنید :
https://www.skyroom.online/faq/category/user-help
Share/Save/Bookmark