سخنان رئیس کانون وکلای دادگستری اصفهان در همایش ملی همبستگی وکلا
تاریخ انتشار : يکشنبه ۱۲ آذر ۱۳۹۶ ساعت ۰۰:۰۱
کد مطلب: 1813
 
همایش "همبستگی وکلا" صبح روز پنجشنبه مورخ 9/9/96 به میزبانی کانون وکلای دادگستری اصفهان در سالن امیرکبیر دانشگاه آزاد اسلامي واحد اصفهان برگزار گردید.
حسن صرام رییس کانون وکلای استان اصفهان ضمن خیر مقدم به حضار ، از جمله رییس اتحادیه سراسری کانون های وکلا، رؤسا و هيأت مدیره های کانون وکلاهای سراسر کشور و سایر مدعوین حاضر بیان داشت: همبستگی و همایشی که امروز در اصفهان برگزار می شود فی الواقع در جهت درون نگری به جامعه وکالت و خود وکلاست.
وی در تشریح سخنانش گفت: مباحثی که در همایش امروز مطرح می شود حول محور وکالت ، قوانین حاکم بر آن و رفتارهای درونی وکلا در مقابل قوانین مزبور می باشد.
صرام یکی دیگر از مباحث مورد نظر در همایش را بدین وصف که مطمع نظر اتحادیه سراسری کانون های وکلا نیزبوده ،تجلیل از دکتر غلامرضا طیرانیان دانست و به جهت آنکه دکترطیرانیان دربستربیماری می باشند برای ایشان آرزوی سلامتی وطول عمر نمود و در همین راستا افزود:در این همایش سعی برآن است که از مقام علمی وزحمات گرانقدری که استاد طیرانیان برای جامعه وکالت کشیده اند تشکر و قدردانی شود.
رییس کانون وکلای اصفهان مضافا" ازکسانی که با قلم، قدم و زبان خود در برپایی هرچه بهتر همایش "همبستگی وکلا" همکاری و راهنمایی کردند قدردانی نمود.
صرام در خاتمه سخنانش از دکتربهروز تقی خانی جهت برپایی چنین همایشی قدردانی نمود و از وکلا جهت ادامه راه، خواستار ارائه مقالات ،نظریات وبرگزاری اینگونه همایش ها گردید.

روابط عمومی کانون وکلای دادگستری اصفهان
Share/Save/Bookmark