تصمیمات دومین نشست هم اندیشی مسئولان روابط عمومی کانون های وکلای کل کشور(اصفهان-دی ماه ۹۸)
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۵ دی ۱۳۹۸ ساعت ۲۳:۲۳
کد مطلب: 2516
 
تصمیمات دومین نشست هم اندیشی مسئولان روابط عمومی کانون های وکلای کل کشور(اصفهان-دی ماه ۹۸)

۱)پیشنهاد اصلاح ساختار کمیسیون روابط عمومی کانون های وکلای دادگستری ایران(اسکودا) با توجه به آیین کار شورای اجرایی و ماده ۲۶ اصلاحی اساسنامه اسکودا در راستای حضور نمایندگان کانون ها در کمیسیون مذکور که مقرر گردید تهیه متن پیشنهادی این اصلاح از جانب کانون های مرکز،کرمانشاه و مازندران تا مورخ۱۳۹۸/۱۰/۱۰ارایه گردد.

۲)در شصت و هفتمین سالگرد استقلال کانون های وکلای دادگستری از طرح واحد استفاده گردد. کانون های وکلا یزد، مرکز، همدان، لرستان، خوزستان، فارس نهایتا تا تاریخ ۱۳۹۸/۱۰/۲۰ نسبت به ارائه طرح های پیشنهادی خویش اقدام و نهایتا پس از تایید شورای روابط عمومی ،اجرایی گردد.

۳)نظر به اینکه وکلای دادگستری جمعیت قابل توجهی از جامعه ی حقوقی کشور را تشکیل میدهند، پیشنهاد میشود متن نامه ای با مضمون دعوت از ریاست محترم قوه قضائیه جهت حضور در جشن استقلال کانون های وکلای دادگستری با امضای روسای کانون های وکلای دادگستری سراسر کشور تهیه و تنظیم گردد. مقرر شد کانون های اصفهان و آذربایجان غربی نسبت به تهیه پیش نویس متن دعوتنامه تا تاریخ ۱۳۹۸/۱۰/۲۰اقدام نمایند.

۴)به پیشنهاد کانون اصفهان مقرر گردید محتوای سمعی بصری واحد جهت پخش در جشن استقلال کانون های وکلای کشور بوسیله کانون اصفهان و با همکاری سایر کانون ها تهیه گردد.

۵)به پیشنهاد کانون وکلای مرکز مقرر گردید تقویم رومیزی واحد برای کلیه کانون ها با محتوای صنفی طراحی و ارایه گردد و پس از تصویب اکثریت اعضا ، با توجه به نیازسنجی هر کانون چاپ و ارایه گردد.

۶)با عنایت به اینکه ساخت سرود با موضوع وکیل و حرفه وکالت همواره دغدغه مدیران نهاد وکالت بوده و اقداماتی نیز در این راستا صورت پذیرفته است و سروده های ساخته شده فاقد اثرگذاری کافی و ماندگاری لازم بوده است و این امر از نظر اعضای حاضر ناشی از فقد سرود قوی و موسیقی حرفه ای است، لذا مقرر گردید با محوریت کانون اصفهان و با بهره مندی از مضامین اشعار سروده شده با شاعران نامی مذاکره شود.

۷)میزبان نشست بعدی در بهمن ماه سال جاری کانون وکلای دادگستری خوزستان خواهد بود. روابط عمومی کانون وکلای دادگستری استان اصفهان
Share/Save/Bookmark