۵
 
كارآموزان وكالت كانون وكلاي اصفهان بخوانند؛
اطلاعيه برگزاري اختبار كتبي دوره 29
تاریخ انتشار : سه شنبه ۵ شهريور ۱۳۹۲ ساعت ۱۷:۱۴
کد مطلب: 238
 
به موجب مصوبه مورخ 92/6/4 كميسيون كارآموزي:

مقرر گرديد اختبار كتبي دوره 29 در تاريخ هاي 92/9/8 ، 92/9/15 و 92/9/22 برگزار گردد.
لذا ، كليه كارآموزاني كه تا تاريخ 92/8/15 دوره كارآموزي آن ها اعم از 18 ماه (539 روز) و يا 9 ماه (270روز) به پايان ميرسد ، حداكثر تا پايان وقت اداري مورخ 92/8/25 تكاليف كارآموزي خود را همراه با درخواست كتبي به امور كارآموزان تحويل نمايند.

مدير داخلي كانون وكلاي دادگستري استان اصفهان
سيدمهدي خاتون آبادي
Share/Save/Bookmark
 


مسعود
۱۳۹۲-۰۶-۰۷ ۰۴:۳۵:۱۸
با سلام و احترام
به نظر اینجانب ، اساتید محترم در کمیسیون کارآموزی بدون توجه به این مسّله که تعداد زیادی از کارآموزان سال ۹۰ در تاریخ اول آذر ماه مشمول اختبار میشوند ، اقدام به طرح و برنامه ریزی اختبار ۲۹ نموده اند ، امید است عزیزان در کمیسیون مربوطه با دقت نظر بالاتر و تاخیر در برگزاری امتحان اختبار گام موثری در جهت محقق شدن خواسته ی بر حق کارآموزان بردارند (23)
 
محسن
۱۳۹۲-۰۶-۱۰ ۱۸:۵۹:۳۱
سلام.از استاتید محترم کمیسیون کاراموزی درخواست دارم که در تاریخ اعلامی تجدیدنظر بفرمایند زیرا که پروانه اکثریت کاراموزان در خرداد 91 صادر شده و با این شرایط حدود نود درصد از کاراموزان مشمول اختتبار نمیشوند و یک ماه کسری دارند (31)
 
سمیه
۱۳۹۲-۰۶-۰۹ ۱۳:۳۵:۴۷
باسلام خواهشمندم درخصوص اختبار دوره 29 تجدیدنظرفرمایید..الان ما دقیقا 8 نفر در کاشان هستیم که یک یا دونفر ازما مشمول اختبار میشوند وبقیه باتفاوت حداکتر 7 روز محروم ازاختباره این دوره هستند (28)
 
محمد
Romania
۱۳۹۲-۰۶-۱۰ ۰۲:۱۶:۱۲
واقعا جای بسی تاسف دارد که تعداد قابل توجهی از ورودی های سال 90 از اختبار این دوره محروم میشوند...... (30)
 
علی
۱۳۹۲-۰۶-۱۲ ۱۴:۱۳:۴۳
با احترام
خواهشمند است شرط مشمول شدن را لااقل همان 25 آبان ماه تعیین نمایید تا افراد بیشتری واجد شرایط اختبار شوند. بخصوص که دوباره بحث لایحه جامع و کالت مطرح گردیده است. (39)