سی و هفتمین جلسه دوره یازدهم هیات مدیره کانون وکلای دادگستری استان اصفهان
تاریخ انتشار : يکشنبه ۵ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۲۱:۰۹
کد مطلب: 2294
 
 سی و هفتمین جلسه دوره یازدهم هیات مدیره کانون وکلای دادگستری اصفهان در تاریخ ۱۳۹۸/۰۳/۰۵ در ساعت ۱۲ در محل کانون و با حضور وکیل دکتر لیلا رئیسی، وکیل فرهاد رستم شیرازی، وکیل امیرحسین سجادیه و وکیل سیامک اکبری تشکیل شد.

قبل از ورود به دستور جلسه ریاست هیات مدیره، گزارشی از عملکرد اقدامات انجام شده در فاصله جلسه پیشین و جلسه فعلی به شرح زیر ارائه داد:

۱-مراسم بزرگداشت مرحوم وکیل بهمن کشاورز در تاریخ ۱۳۹۸/۰۳/۰۲ در محل آمفی تئاتر کانون وکلای دادگستری اصفهان با حضور همکاران محترم و جامعه ی حقوقی برگزار گردید، در این مراسم جناب آقای دکتر آذربایجانی و همچنین اینجانب و جناب آقایان انوری زاده و سجادیه نیز ایراد سخنرانی نمودیم. هیئت مدیره از حضور و همراهی همکاران محترم دربرگزاری این مراسم تقدیر و تشکر می نماید.

۲_ در مورخ ۱۳۹۸/۰۳/۰۲ در محل سالن کوثر مراسم تودیع ریاست سابق دادگستری اصفهان آقای احمد خسروی وفا و معارفه ی ریاست جدید دادگستری آقای محمدرضا حبیبی با حضور مقامات قضایی کشوری و استانی برگزار گردید، اینجانب و نائب رئیس محترم، جناب آقای وکیل فرهاد رستم شیرازی در این جلسه شرکت نمودیم.

۳- رای صادره توسط شعبه ی سوم بدوی دیوان عدالت اداری طی دادنامه شماره ۹۶۰۹۹۷۰۹۰۱۴۰۴۷۱۷ مورخ ۱۳۹۶/۱۲/۰۵ مبنی بر اعتراض به رای شماره ی ۷۷۲۲۸ هیات تجدیدنظر مالیاتی به نفع کانون وکلای دادگستری اصفهان، با موضوع معافیت مالیاتی این کانون از درآمد حاصل از هدایای نقدی و غیر نقدی و حق عضویت اعضاء (موضوع ماده ۱۳۹ قانون مالیات های مستقیم مصوب ۱۳۶۶ با اصلاحات بعدی )، توسط شعبه ی پنجم تجدیدنظر دیوان عدالت اداری(چهاردهم تجدیدنظر سابق)طی دادنامه شماره ی ۹۸۰۹۹۷۰۹۵۶۴۰۰۱۶۱ در تاریخ ۱۳۹۸/۰۲/۱۴ تایید و ابلاغ گردید.

هیات مدیره وارد دستور جلسه شد:

- هیئت مدیره با توجه به گزارش رئیس کمیسیون پارلمانی مبنی بر عدم حضور آقایان سجاد قهرمانی ، رضا فرامرزی و خانم ژاله مبشری در جلسات کمیسیون ،عضویت نامبردگان را در کمیسیون مذکور ملغی نمود.

- دومین دستور جلسه، بررسی موارد و پرونده های ارجاعی بود که با طرح موردی این پرونده ها تصمیمات لازم توسط هیات مدیره اتخاذ گردید.(در صورت تمایل برای اطلاع از جزئیات این تصمیمات به تابلوی اعلانات کانون وکلا مراجعه نمایید.)

جلسه در ساعت ۱۳:۰۰ خاتمه یافت. غایبین جلسه: وکیل مسیح میرزائی، وکیل دکتر سید محسن قائم فرد ،وکیل اسداله اسلامی و وکیل دکتر یاسین صعیدی.


روابط عمومی کانون وکلای دادگستری استان اصفهان
گزارش: وکیل محمد رضا سرافرازیان
 
Share/Save/Bookmark