دیدار ریاست کانون وکلای دادگستری اصفهان با دکتر فولادگر نماینده مردم اصفهان در مجلس شورای اسلامی
تاریخ انتشار : يکشنبه ۲۶ شهريور ۱۳۹۶ ساعت ۰۰:۴۱
کد مطلب: 1736
 
🔸چهارشنبه ۲۲ شهریورماه ۹۶ ، رییس کانون وکلای دادگستری اصفهان با دکتر فولادگر ،نماینده مردم اصفهان در مجلس شورای اسلامی و ریاست کمیسیون اصل ۴۴ قانون اساسی در محل دفتر نمایندگان مجلس به دیدار و گفتگو نشست .
🔹در این دیدار صرام ، مشکلات وکلای دادگستری در خصوص وضعیت نامناسب درآمدی و معضلات تامین معاش آنها در شرایط فعلی را تشریح کرد.
🔸رییس کانون وکلای دادگستری اصفهان با مطرح کردن موضوع شکایت برخی فارغ التحصیلان حقوق ، علیه کانونهای وکلا مبنی بر حذف ظرفیت پذیرش(مطروحه در شورای رقابت) و همچنین آگهی جذب وکیل بدون مجوز قانونی ، خواستار توجه موثر نمایندگان مجلس نسبت به وضعیت وکلا و کانونها شد.
🔹در ادامه دکتر فولادگر ضمن تاکید بر اهمیت نقش و جایگاه وکلای دادگستری در توسعه عدالت و ضرورت استقلال آنها ، رعایت صحیح مقررات قانونی در این بخش را متذکر و بر پیگیری مسایل مطروحه از مسیرهای قانونی و توسعه روابط حقوقی بین مجلس و کانونهای وکلا تاکید نمود .
🔸در پایان این دیدار ، صرام تقاضای ملاقات اعضای هیات مدیره کانون وکلای دادگستری اصفهان با مجمع نمایندگان استان اصفهان را مطرح نمود که مقرر شد موضوع از طریق کمیسیون پارلمانی کانون پیگیری شود .

روابط عمومی کانون وکلای دادگستری اصفهان
Share/Save/Bookmark