پیام رئیس کانون وکلای دادگستری اصفهان در خصوص انتخابات هیات مدیره
تاریخ انتشار : شنبه ۱۳ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۰۰:۱۳
کد مطلب: 1961
 
هوالوکیل عرض ادب و احترام خدمت همکاران گرامی
یازدهمین دوره انتخابات هیات مدیره کانون وکلای دادگستری استان اصفهان برگزار شد . در این دوره از انتخابات ، از بین 2217 نفر واجد شرایط رای دادن ، تعداد 1132 نفر از همکاران محترم ( 51 % واجدین شرایط ) با شرکت در رای گیری در انتخاب مدیران این نهاد صنفی مدنی مشارکت پرشور داشتند .
شمارش آرا توسط هیات نظارت و با همکاری کمیسیون انفورماتیک کانون از ساعت پنج بعد از ظهر یازدهم مردادماه تا سه صبح روز بعد بدون وقفه ادامه یافت و طبق تایید هیات نظارت بر انتخابات ، خانم دکتر لیلا رئیسی ؛ و آقایان دکتر سید محسن قائم فرد ؛ اسدالله اسلامی فارسانی ، فرهاد رستم شیرازی ، امیرحسین سجادیه ، سیامک اکبری قلعه تکی ، مسیح الله میرزایی و دکتر یاسین صعیدی حائز بالاترین رای در بین کاندیداهای محترم می باشند.

فرجه اعتراض به انتخابات از اول وقت اداری روز شنبه 13 مردادماه تا پایان وقت اداری روز دوشنبه 15 مردادماه 1397 می باشد. در این قسمت لازم میدانم به شرح ذیل تشکر و قدردانی خود را به اطلاع همکاران معظم تقدیم نمایم : 1- تشکر و قدردانی دارم از تمامی همکارانی که در خصوص سرنوشت مدیریت صنف خود احساس مسئولیت نموده و در رای گیری این دوره از انتخابات شرکت نمودند. واجب میدانم از حضور همکاران معظم ، وکیل قدرت الله نوروزی ( شهردار محترم ) و وکیل مهدی مزروعی ( عضو محترم شورای شهر ) در اولین ساعات شروع انتخابات در محل کانون و آرزوی موفقیت برای وکلای دادگستری در رفع مشکلات موجود تشکر و قدردانی ویژه نمایم .
2- تشکر و قدردانی دارم از تمامی کاندیداهایی که در این انتخابات با ثبت نام و شرکت فعال و پرشور خود اثبات نمودند که جامعه وکالت با تمامی مصائب و مشکلات موجود همواره اعضایی دارد که حاضر به صرف وقت و خدمت تبرعی به نهاد وکالت و همکاران معظم بوده و از مشکلات پیش رو هراسی ندارند .
3- تشکر و قدردانی از حامیان کاندیداهای شرکت کننده دارم که اثبات نمودند در دوستی و حمیت صنفی پایمردی کامل دارند .
4- تشکر و قدردانی می نمایم از تمامی کسانی که در این انتخابات بعنوان کاندیدا یا حامی یا ناظر بیرونی حضور داشتند و حاضر به حرمت شکنی و بداخلاقی نشده و حتی اگر مورد هجمه و بد اخلاقی نیز قرارگرفتند با صبر وسکوت خود مانع از بی اعتباری وکیل دادگستری در اذهان عمومی گردیدند .
5- تشکر و قدردانی می نمایم از تمامی عوامل اجرایی این انتخابات از هیات مدیره محترم دوره دهم ؛ اعضای محترم هیات نظارت ، ریاست و اعضای محترم کمیسیون روابط عمومی که اطلاع رسانی و تدارکات این انتخابات را به بهترین نحو تامین نمودند ، ریاست و اعضای محترم کمیسیون انفورماتیک که در شمارش آرا با هیات نظارت همکاری صمیمانه داشتند و از مدیرداخلی وکارکنان خدوم و صدیق کانون که تمامی بار سنگین امور اداری انتخابات را بردوش داشتند و از تمامی حاضرین در جلسه رای شماری که با حضور خود دلگرمی را به مسئولین کانون اعطاء نمودند .

🔹در پایان برخود لازم و واجب می دانم به منتخبین محترم هیات مدیره یازدهم که همگی از چهره های خوشنام ، لایق و دلسوز و کارآمد جامعه وکالت استان می باشند و ترکیب این مدیران گرانقدر ترکیبی از پیشکسوتان با تجربه و آشنا به مدیریت کانون و جوانان دارای شور و نوآوری و فکر تازه می باشد تبریک عرض نموده و از همه همکاران معظم با هر دیدگاه و تفکر صنفی و در هر تشکل و گروهی که فعالیت دارند استدعا دارم فراموش نفرمایند که هیچ صنفی و هیچ هیات مدیره ای موفق نخواهد بود مگر با همدلی و همکاری و اتحاد درونی و ضروری است که همگی ما در کنار هیات مدیره جدید ، پشتیبان اقداماتی که به منظور بهبود شرایط موجود اتخاذ خواهند نمود باشیم.
برای تمامی همکاران گرامی و کانون وکلای دادگستری استان و تمامی اعضای محترم هیات مدیره دهم که افتخار همراهی آنان را داشتم و برای هیات مدیره جدید بهترین ها را از خداوند متعال خواهانم .
حسن صرام-رییس کانون وکلای دادگستری اصفهان


روابط عمومی کانون وکلای دادگستری اصفهان
Share/Save/Bookmark