برگزاری سومین نشست هم اندیشی مسئولین روابط عمومی کانون های وکلای دادگستری، به میزبانی کانون وکلای دادگستری خوزستان در اهواز
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۱۷ بهمن ۱۳۹۸ ساعت ۰۰:۱۰
کد مطلب: 2556
 
به گزارش روابط عمومی کانون وکلای دادگستری خوزستان، سومین نشست هم اندیشی مسئولین روابط عمومی کانون های وکلای دادگستری در روز چهارشنبه ۱۶ بهمن ماه ۹۸ به میزبانی کانون وکلای دادگستری خوزستان در محل سالن کنفرانس کتابخانه مرکزی اهواز برگزار شد.

🔰در این نشست که پیرو دو نشست هم اندیشی گذشته در شهرهای تهران و اصفهان، برگزار شد، حاضرین در خصوص برنامه های آتی روابط عمومی کانون های سراسر کشور، اصلاح ساختار روابط عمومی کانون های وکلای دادگستری، برنامه های هفته وکیل در اسفند ماه و برنامه های هماهنگ کانون ها در جهت برگزاری هر چه بهتر جشن استقلال به بحث و تبادل نظر پرداختند.

🔰در این هم اندیشی که با حضور دکتر صمد زاهد پاشا نایب رئیس کانون وکلای مرکز و آقایان دکترطاهری نسب و جویجری رئیس و نایب رئیس کانون وکلای دادگستری خوزستان برگزار شد، مقرر گردید پیشنهاد اصلاح ساختار روابط عمومی در نشست آتی اسکودا مطرح و مورد حمایت قرار گیرد. همچنین ساخت سرود وکیل و ضرورت آن در اجلاس اسکودا مطرح شود. از دیگر مصوبات این نشست استفاده از پوستر مشترک در هفته وکیل بوده و پیشنهاد شد که طرح های پیشنهادی کانونها در کارگروه منتخب مطرح و در خصوص آن تصمیم گیری شود.

🔰تلاش در جهت راه اندازی پایگاه خبری مشترک و همچنین برگزاری نشستهای خبری با اصحاب رسانه در هفته وکیل، از دیگر موضوعات مطرح شده در این گردهمایی می باشد.

🔰در پایان ضمن تشکر از میزبانی کانون وکلای خوزستان مقرر گردید نشست آتی روابط عمومی کانون های وکلا در نیمه دوم فروردین ماه سال آینده در تهران در محل اتحادیه برگزار شود. 


روابط عمومی کانون وکلای دادگستری استان اصفهان به نقل از روابط عمومی کانون وکلای دادگستری استان خوزستان 
Share/Save/Bookmark