تفاهمنامه

تخفیف «شهرک سلامت» برای وکلا و کارآموزان کانون وکلای اصفهان

1 خرداد 1401 ساعت 12:55

شهرک سلامت در تفاهمنامه ای با کانون وکلای دادگستری استان اصفهان تسهیلاتی به وکلا و کارآموزان کانون وکلای اصفهان ارائه می دهد.


مطالعات گسترده جهانی نشان داده که پیشرفت و شکوفایی در سطح ملی، ارتباط مستقیمی با کیفیت سلامتی جسمی و روانی افراد جامعه دارد. از این رو «نظام سلامت» در کشورهای توسعه یافته سلامتی افراد را در همه مراحل زندگی رصد و کنترل می کنند. نبود چکاپ های مستمر، به دلیل سبک غلط زندگی، مشکلات ژنتیک، تغذیه، سن، جنسیت و ... موجب تشخیص دیرهنگام انواع مختلف سرطان و نارسایی های بدن شده و هر ساله هزینه های فراوان برای خانواده ها ایجاد می کنند.
‎(چکاپ سنتر اصفهان) ، با داشتن کلینیک های فوق تخصصی، مجرب ترین پزشکان و به روزترین تجهیزات تشخیصی، این امکان را مهیا کرده که وضعیت سلامتی مراجعان را از تولد تا کهنسالی کنترل کرده و با تشکیل پرونده پزشکی آنها را در بهبود کیفیت زندگی یاری رساند.
کلینیک چکاپ سنتر شهرک سلامت
تلفن های تماس :
 ۰۹۰۲۹۱۳۷۲۷۲
۰۳۱۳۵۵۴۸۱۳۳
اینستاگرام : checkup.isf@
شهرک سلامت (شرکت گردشگری سلامت زنده رود اسپادانا)،در تفاهمنامه ای با کانون وکلای دادگستری استان اصفهان تسهیلاتی به وکلا و کارآموزان کانون وکلای اصفهان ارائه می دهد. این تسهیلات شامل 10 درصد تخفیف خدمات چکاپ شامل پکیج های برنزی، نقره ای و طلائی می باشد. همچنین شرایط پرداخت اقساطی تورهای گردشگری داخلی و خارجی به صورت 50 درصد نقد و مابقی طی 4 قسط ماهیانه امکانپذیر است.اضافه می گردد محدودیتی در میزان خرید وجود نداشته و هویت وکلا و کارآموزان کانون و خانواده محترمشان با ارائه کارت شناسائی کانون احراز می گردد.
مدت قرارداد از تاریخ 1401/2/20 لغایت 1402/2/20 به مدت یک سال می باشد.

کد مطلب: 3484

آدرس مطلب: https://isfahanbar.org/vdca.anek49nyy5k14.html

کانون وکلای دادگستری اصفهان
  https://isfahanbar.org