برگزاری جلسه‌ی کمیسیون حقوقی و نظریات مشورتی کانون وکلای دادگستری استان اصفهان + گزارش تصویری

1 آبان 1400 ساعت 21:52

کمیسیون حقوقی و نظریات مشورتی کانون وکلای دادگستری استان اصفهان، جلسه ای با حضور رئیس کانون، دو تن از اعضای هیئت مدیره و نیز رئیس و تعدادی از اعضای کمیسیون حقوقی و نظریات مشورتی کانون برگزار کرد.


به گزارش روابط عمومی کانون وکلای دادگستری استان اصفهان، روز چهارشنبه مورخ ۱۴۰۰/۰۷/۲۸ جلسه‌ای با حضور ریاست کانون، دو تن از اعضای هیئت مدیره و رئیس و تعدادی از اعضای کمیسیون حقوقی و نظریات مشورتی کانون برگزار گردید.
 در این جلسه که به منظور بررسی موضوعات مبتلا به و تحت صلاحیت کمیسیون حقوقی و نظریات مشورتی کانون برگزار شد، حاضرین به بیان نقطه نظرات خود و تبادل نظر پیرامون آن ها پرداختند.
بنا بر این گزارش، در پایان این جلسه مقرر شد:
اولا: درصورت نیاز به اصلاح آئین نامه کمیسیون حقوقی و نظریات مشورتی، اصلاحات مورد نظر توسط کمیسیون، به صورت مکتوب به هیئت مدیره پیشنهاد شود.
دوما: برای موضوعات روتین که به کانون ارجاع می گردد و به منظور جلوگیری از اتلاف وقت کمیسیون، فرم های خاصی، تنظیم و برای پاسخ از آن ها استفاده شود.
سوما: سئوالات مطروحه از جانب همکاران که جنبه عمومی و پر تکرار دارند در هر ماه به همراه پاسخ برای چاپ در مجله مدرسه حقوق ارسال شوند.
و در آخر: در موضوعاتی که به تشخیص کمیسیون، نیاز به استفاده از کمک و تخصص بعضی همکاران است به صلاحدید خود از ایشان دعوت و از نقطه نظرات آن ها بهره‌مند شوند.
 لازم به ذکر است مشروح مذاکرات در اسناد کانون موجود و برای همکاران قابل دسترسی می باشد.
انتهای پیام/


کد مطلب: 3154

آدرس مطلب: https://isfahanbar.org/vgld.k0s2yt0fohf62yyal..html

کانون وکلای دادگستری اصفهان
  https://isfahanbar.org