در 6 ماهه ی نخست سال جاری صورت گرفت؛

ارائه ی خدمات معاضدتی و تسخیری کانون وکلای دادگستری استان اصفهان در بیش از 1600 پرونده

18 آبان 1400 ساعت 23:19

رئیس موسسه ی معاضدت قضائی کانون وکلای دادگستری استان اصفهان گفت: این موسسه در 6ماهه ی نخست سال جاری، در بیش از یک هزار و ششصد پرونده، خدمات معاضدتی و تسخیری ارائه کرده است.


به گزارش روابط عمومی کانون وکلای دادگستری استان اصفهان، وکیل یوسفعلی رستمی صبح امروز و در حاشیه‌ی بازدید رئیس و اعضای هیئت مدیره‌ی کانون وکلای دادگستری استان اصفهان از موسسه‌ی معاضدت قضائی این کانون، ضمن تشکر از زحمات و تلاش‌های دلسوزانه‌ی همکاران وکیل که در تقبل و رسیدگی به پرونده‌های معاضدت و تسخیری همکاری فراوانی دارند، اظهار داشت: با اهتمام ستودنی همکاران وکیل، موسسه‌ی معاضدت قضائی کانون وکلای دادگستری استان اصفهان، فقط در 6ماهه‌ی نخست سال جاری، در بیش از 1600 پرونده‌ی ارجاعی به این موسسه، خدمات معاضدت قضائی و تسخیری ارائه کرده است.
وی افزود: از این تعداد، 975 پرونده‌ی معاضدت و تسخیری مربوط به اصفهان و 663 پرونده‌ی معاضدت و تسخیری مربوط به شهرستان‌های استان اصفهان بوده که از خدمات موسسه‌ی معاضدت قضائی کانون وکلای دادگستری استان اصفهان برخوردار شده‌اند.
وی تصریح کرد: از مجموع پرونده‌های 6ماهه‌ی نخست سال جاری که از خدمات معاضدت و تسخیری موسسه‌ی معاضدت قضائی کانون وکلای دادگستری استان اصفهان استفاده کرده‌اند، بیش از 600 پرونده مختومه شده است.
رئیس موسسه‌ی معاضدت قضائی کانون وکلای دادگستری استان اصفهان هم‌چنین اظهار داشت: از ابتدای مهرماه سال جاری تاکنون بیش از 250 پرونده معاضدت و تسخیری اخذ شده و در همین مدت نیز تعداد 197 پرونده‌ی معاضدت و تسخیری دیگر مختومه شده است.
وکیل رستمی افزود: موسسه‌ی معاضدت قضائی کانون وکلای دادگستری استان اصفهان، در طول 12 ماه سال 1399، به بیش از 3200 پرونده، خدمات معاضدت و تسخیری ارائه کرده است.
انتهای پیام/
 


کد مطلب: 3181

آدرس مطلب: https://isfahanbar.org/vdce.v8xbjh8zz9bij.html

کانون وکلای دادگستری اصفهان
  https://isfahanbar.org