به همت کمیسیون آموزش کانون وکلای دادگستری استان اصفهان؛

مجموعه کارگاه‌های حضوری «تاثیر روانشناسی بر ارتقاء سطح موفقیت در حرفه‌ی وکالت» برگزار می‌شود

11 آبان 1400 ساعت 20:39

رئیس کمیسیون آموزش کانون وکلای دادگستری استان اصفهان از برگزاری مجموعه کارگاه‌های حضوری «تاثیر روانشناسی بر ارتقاء سطح موفقیت در حرفه‌ی وکالت» به همت این کمیسیون خبر داد.


به گزارش روابط عمومی کانون وکلای دادگستری استان اصفهان، وکیل دکتر رضا مقصودی عصر امروز در گفتگو با روابط عمومی این کانون، با بیان این که امروزه نقش و تاثیر روانشناسی در بهبود و ارتقای مشاغل، غیر قابل انکار است اظهار داشت: وکیل دادگستری به دلیل‌ ارتباط موثر با موکل، مقامات قضایی و طرف دعوی و نیز کارآمدتر ساختن هر چه بیشتر رفتارها و خدماتی که ارائه می دهد، نیازمند شناخت اصول و فنون روانشناسی بوده و لذا آموزش چنین موضوعی می بایست در ردیف نخستین الویت های آموزشی قرار گیرد.
وی افزود: مجموعه کارگاه‌های «تاثیر روانشناسی بر ارتقاء سطح موفقیت در حرفه‌ی وکالت» به همت کمیسیون آموزش کانون وکلای دادگستری استان اصفهان و با تاکید بر عناصر کاربردی علم روانشناسی و نیز با در نظر گرفتن اقتضائات و لوازم شغل وکالت طراحی و ارائه گردیده است.
وی تصریح کرد: این مجموعه کارگاه ها با تدریس دکتر علی رضایی- روانشناس و مدرس دانشگاه و شیما وفادار- وکیل پایه ی یک دادگستری، مدرس دانشگاه و مدرس مهارت های فردی، برگزار خواهد شد.
رئیس کمیسیون آموزش کانون وکلای دادگستری استان اصفهان اظهار داشت: «آگاهی بر ابعاد شخصیت انسان و تاثیر آن در حرفه ی وکالت با تاکید بر انتخاب شیوه ی مذاکرات»، «چهره شناسی»، «شخصیت شناسی»، «تحلیل زبان بدن و تاثیر آن بر روند مذاکرات» و «هوش هیجانی و پرورش مهارت های فردی و تاثیر آن در حرفه ی وکالت با تاکید بر مدیریت مذاکرات» از جمله سرفصل های آموزشی این مجموعه کارگاه‌ها می باشد.
وکیل دکتر مقصودی افزود: مجموعه کارگاه های «تاثیر روانشناسی بر ارتقاء سطح موفقیت در حرفه‌ی وکالت» طی چندین جلسه در آبان و آذرماه سال جاری، با رعایت کلیه‌ی اصول و پروتکل های بهداشتی، به صورت حضوری در محل سالن اجتماعات کانون وکلای دادگستری استان اصفهان برگزار می‌شود.
وی تصریح کرد: به شرکت کنندگان در این مجموعه کارگاه ها، از سوی کانون وکلای دادگستری استان اصفهان، گواهی نامه‌ی تخصصی رسمی دوره‌ی «تاثیر روانشناسی در وکالت و شیوه‌ی مذاکره» اعطا خواهد شد.
انتهای پیام/


کد مطلب: 3173

آدرس مطلب: https://isfahanbar.org/vdcf.edmiw6dymgiaw.html

کانون وکلای دادگستری اصفهان
  https://isfahanbar.org