سی و هشتمین جلسه سیزدهمین دوره هیات مدیره کانون وکلای دادگستری استان اصفهان برگزار شد

18 دی 1402 ساعت 9:21


روز یکشنبه مورخ 1402/10/17سی و هشتمین جلسه هیأت مدیره سیزدهمین دوره کانون وکلای دادگستری استان اصفهان، راس ساعت ۱۰ با حضور دکتر حسین ادیب رئیس، آقای شهرام محقق دولت آبادی نایب رئیس، آقای روح اله محمدی بازرس و سایر اعضای هیات مدیره، آقای فرهاد رستم شیرازی، آقای مجتبی اسدیان در محل کانون برگزار شد.
در ابتدای جلسه رئیس کانون به ارائه گزارش از اقدامات صورت گرفته در فاصله جلسه قبلی و فعلی پرداختند. دکتر ادیب عنوان کردند: همزمان با ولادت حضرت فاطمه زهرا(س) و روز گرامیداشت مقام زن مراسم تجلیل از بانوان کارمند کانون وکلای دادگستری استان اصفهان با حضور اینجانب، جناب آقای شهرام محقق دولت آبادی نایب رئیس و جناب آقای روح اله محمدی بازرس کانون و اعضای کمیسیون بانوان برگزار شد.
رئیس کانون همچین افزودند: دوره تخصصی حقوق بانکی که از تاریخ 30 اذرماه و با حضور اساتید این حوزه آغاز شده بود و با استقبال خوب وکلا و کارشناسان این رشته نیز همراه بود روز پنج شنبه 14 دیماه به اتمام رسید.
سپس جناب آقای میرمعصومی نماینده کانون در صندوق حمایت در جلسه حضور پیدا کردند و در خصوص جلسه دو هفته قبل که در ساری برگزار شد و همچنین جلسه ای که در تهران برگزار شده بود و مسائل صندوق حمایت و ارتباط آن با منافع کانون ها توضیحاتی ارائه کردند. بعد از آن جناب آقای امیرحسین سجادیه نماینده کانون در شورای اجرائی در جلسه حاضر شدند و با توجه به اینکه در تاریخ 20 و 21 دی ماه 1402 جلسه شورای اجرائی در تهران برگزار می شود در خصوص موضوعات مربوط به دستورجلسه این نشست بحث و تبادل نظر شد.
 
سپس هیات مدیره وارد دستور جلسه شد.
دستور اول) هیات مدیره به اتفاق آرا با توجه به ولادت حضرت فاطمه زهرا(س) و بزرگداشت روز زن مقرر نمود به نحو شایسته از مقام بانوان کارمند کانون تجلیل به عمل آید.
 
دستور دوم)هیات مدیره با توجه به نظر کمیسیون وکالت تخصصی به اتفاق آرا با صدور گواهی وکالت تخصصی برای افراد مشروحه ذیل موافقت نمود:
1-آقای دکتر مسعود حیدری در رشته حقوق کیفری
2-خانم ریحانه عباد سیچانی در رشته حقوق خانواده
3-آقا مجتبی طاهری در رشته دعاوی مربوط به املاک و مستغلات
4- خانم ناهید نورشرق در رشته امور ثبتی
5-آقای مهدی رستمی فر در رشته دعاوی مربوط به املاک و مستغلات
 
دستور سوم) هیات مدیره به اتفاق آراء با صدور پروانه کارآموزی آقای میثم قربانی رنانی(پذیرفته شده آزمون ورودی 1400) موافقت نمود.
 
دستور چهارم)هیات مدیره به اتفاق آرا با توجه به نظر پزشک معتمد با معافیت آقای بهرام آقالر از تکالیف معاضدتی و تسخیری به مدت یکسال موافقت نمود.
 
دستور پنجم)هیات مدیره به اتفاق آرا درخصوص پرونده های نقل و انتقال اتخاذ تصمیم نمود.
 
دستور ششم) هیات مدیره به اتفاق آرا با توجه به گزارش رئیس کمیسیون حقوق بشر مبنی بر عدم حضور سرکارخانم صالحه مطهری در جلسات کمیسیون عضویت نامبرده را لغو و آقای سعید شیرجزی را جایگزین وی نمود.
 
 دستور هفتم) هیات مدیره به اتفاق آرا با انصراف سرکارخانم بدرالزمان دامن پاک از عضویت کمیسیون امور حقوقی موافقت و با عنایت به درخواست ریاست محترم کمیسیون با عضویت آقایان حسین صانعی خوانساری و علی حسامیان موافقت نمود.
جلسه در ساعت 15:30 خاتمه یافت.
 


کد مطلب: 4307

آدرس مطلب: https://isfahanbar.org/vdcf.xdjiw6dmegiaw.html

کانون وکلای دادگستری اصفهان
  https://isfahanbar.org