13 آبان ماه سال جاری؛

کارآموزان و وکلای دادگستری اصفهان در «گردهمایی سلامت و تندرستی وکلا» پیاده‌روی می‌کنند

6 آبان 1400 ساعت 18:05

کارآموزان و وکلای دادگستری اصفهان با شرکت در «گردهمائی سلامت و تندرستی وکلا» پیاده روی می کنند.


به گزارش روابط عمومی کانون وکلای دادگستری استان اصفهان، با هماهنگی های صورت گرفته توسط کمیسیون ورزش و کمیسیون رفاهی کانون وکلای دادگستری اصفهان، «گردهمائی سلامت و تندرستی وکلا» همراه با پیاده روی کارآموزان و وکلای دادگستری اصفهان برگزار خواهد شد.
بنا بر این گزارش، این گردهمائی با هدف تقویت سلامت و تندرستی وکلا و کارآموزان و نیز ایجاد شور و نشاط در میان آنان با پیاده روی مسافتی بالغ بر سه کیلومتر برگزار می گردد.
گردهمائی سلامت و تندرستی وکلا، روز سیزدهم آبان ماه سال جاری از ساعت 7 صبح، همراه با صرف صبحانه و نیز برگزاری قرعه‌کشی و اهدای جوایز به شرکت کنندگان برگزار خواهد شد.
گفتنی است با توجه به لزوم برآورد تعداد متقاضیان شرکت در این گردهمایی و تدارک دیدن صبحانه و دیگر هماهنگی های لازم، مقتضی است علاقه مندان تا تاریخ یازدهم آبان ماه، برای ثبت نام و شرکت در این گردهمایی، علاقه مندی خود را با ارسال پیام یا برقرای تماس با شماره تلفن همراه 09131682676 اعلام نمایند.
بنا بر اعلام کمیسیون ورزش و کمیسیون رفاهی کانون وکلای دادگستری استان اصفهان، گردهمائی سلامت و تندرستی وکلا از حاشیه‌ی شمالی پل وحید شروع خواهد شد.
انتهای پیام/ 


کد مطلب: 3165

آدرس مطلب: https://isfahanbar.org/vdcg.39wrak9qnpr4a.html

کانون وکلای دادگستری اصفهان
  https://isfahanbar.org