اطلاعیه

برگزاری دوره آموزشی مربوط به نحوه ثبت نام در سامانه مؤدیان و تنظیم صورتحساب مالیاتی

4 آبان 1402 ساعت 11:29


با عنایت به اجرای قانون پایانه های فروشگاهی و سامانه مؤدیان صورتحساب های صادره صاحبان مشاغل، می بایست به صورت الکترونیکی و طبق استانداردهای اعلامی سازمان امور مالیاتی کشور صادر و به سامانه مودیان ارسال گردد.
در عین حال با تأیید لایحه تسهیل قانون پایانه های فروشگاهی و سامانه مودیان از سوی شورای نگهبان لازم است صاحبان مشاغل از جمله وکلا، از تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۰۱، نسبت به ثبت نام در سامانه و ارسال صورت حساب مالیاتی اقدام نمایند.
در این راستا با توجه به اهمیت موضوع و لزوم اجرای صحیح فرایند ثبت نام همکاران در سامانه مؤدیان و صدور صورت حساب  و جلوگیری از تحمل تبعات قانونی پیش بینی شده در قانون فوق الاشاره و سایر قوانین مالیاتی ، پیرو هماهنگی قبلی بعمل آمده با  اداره محترم امور مالیاتی استان، دوره آموزشی مربوط به نحوه ثبت نام در سامانه مؤدیان و تنظیم صورتحساب مالیاتی در تاریخ ١۴٠٢/٨/٧ از ساعت ١٠ لغایت ١٣ با حضور جناب آقای حمید شفیعی رییس امور حسابرسی مالیاتی اداره امور مالیاتی استان اصفهان در محل سالن اجتماعات کانون وکلای دادگستری اصفهان تشکیل می گردد . بدیهی است این دوره آموزشی قابلیت تکرار ندارد لذا از وکلا و کاراموزان محترمی که سابقا مرحله پیش ثبت نام را طی کرده اند و سایر همکاران دعوت میگردد در دوره آموزشی مذکور حضور بهم رسانند .
**کمیسیون آموزش و معاضدت مالیاتی کانون وکلای دادگستری اصفهان


کد مطلب: 4192

آدرس مطلب: https://isfahanbar.org/vdch.wnkt23nziftd2.html

کانون وکلای دادگستری اصفهان
  https://isfahanbar.org