از سوی صندوق حمایت وکلای دادگستری انجام شد؛
انعقاد قرارداد ویژه بیمه درمان تکمیلی با شرکت بیمه کارآفرین
تاریخ انتشار : سه شنبه ۳ مرداد ۱۴۰۲ ساعت ۱۰:۰۹
کد مطلب: 4043
 
به اطلاع می رساند در راستای تامین رفاه حداکثری وکلای محترم سراسر کشور، قرارداد بیمه درمان تکمیلی سال 1402 با شرکت بیمه کارآفرین به طور ویژه منعقد گردید. طبق توافق به عمل آمده خدمات بیمه درمان تکمیلی توسط شعب بیمه کارآفرین در سراسر کشور با بهره مندی از مرکز درمانی طرف قرارداد به صورت آنلاین و شبانه روزی ارائه می گردد. 
شایان ذکر است بیمه درمان تکمیلی در قالب دو طرح الماس و طلائی شامل: بیمه درمان تکمیلی+بیمه زندگی و بازنشستگی(مکمل بازنشستگی)+بیمه آتش سوزی+بیمه عمر و حوادث به شرح پیوست به متقاضیان ارجمند ارائه می گردد:
پکیج بیمه نامه های فوق الذکر برای طرح طلائی سالیانه به مبلغ (45 میلیون ریال) و برای طرح الماس سالیانه مبلغ (65 میلیون ریال) برای هر نفر می باشد. 
بیمه شدگان محترم از کلیه پوشش های مذکور به طور همزمان صرفا با پرداخت یک حق بیمه سالیانه بهره مند می گردند. به عبارت دیگر بیمه شدگان محترم به همراه افراد تحت تکفل از مزایای بیمه زندگی و بازنشستگی(مکمل بازنشستگی) و بیمه آتش سوزی منازل مسکونی و بیمه حوادث بدون پرداخت هیچگونه حق بیمه اضافی نسبت به حق بیمه اعلامی بهره مند می گردند.
اصل سند بیمه نامه های عمر و آتش سوزی پس از صدور بیمه نامه توسط کارگزار محترم مجری قرارداد تحویل بیمه شدگان می گردد. امکان ثبت نام به صورت غیرحضوری و اینترنتی از طریق وب سایت www.bimehbaran.com فراهم می باشد و شرایط پرداخت اقساطی برای بیمه شدگان محترم تسهیل گردیده است.
برای کسب اطلاعات بیشتر به لینک زیر مراجعه فرمائید.
http://hamivakil.ir

 
Share/Save/Bookmark