دهمین جلسه هیات مدیره کانون وکلای دادگستری اصفهان
تاریخ انتشار : سه شنبه ۱۷ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۰۹:۳۱
کد مطلب: 2016
 
 دهمین جلسه هیات مدیره کانون وکلای دادگستری اصفهان در تاریخ 16/ 7 / 1397 در ساعت 10:45 در محل کانون و با حضور وکیل دکتر لیلا رئیسی، وکیل فرهاد رستم شیرازی، وکیل امیرحسین سجادیه، وکیل اسدالله اسلامی، وکیل سیامک اکبری و وکیل دکتر یاسین صعیدی تشکیل شد. 
 قبل از ورود به دستور جلسه، ریاست هیات مدیره کانون، گزارشی از عملکرد اقدامات انجام شده در فاصله جلسه پیشین و جلسه فعلی، به شرح زیر ارائه نمود:
 در روز یک شنبه مورخ 15 /7 / 1397 ریاست کانون به اتفاق وکیل دکتر یاسین صعیدی، رابط کانون وکلا و دادگستری و وکیل محمدرضا قنبریان، دادستان کانون، جهت پیگیری شکایت چند تن از همکاران در مورد نحوه برخورد با نامبردگان در محاکم داگستری و نیز موضوع تردد وکلا از درب غربی و تغییر آن به درب سابق، دیداری با جناب آقای حمید اسدی، ریاست حفاظت دادگستری، داشتند. در جلسه مذکور مسائل مختلف مربوط به نحوه برخورد با همکاران طرح و مورد بحث و گفتگو قرار گرفت و قرار بر این گردید که در خصوص پیگیری شکایت همکاران اقدامات لازم در راستای رعایت شئون وکلا به عمل آمده و نیز در خصوص تغییر محل درب ورودی وکلا به محل سابق پیگیری های لازم انجام شود.
 در خصوص اولین دستور جلسه، مبنی بر انتخاب اعضای کارگروه تخصصی تعیین ظرفیت و هزینه های مربوط به نقل و انتقال، هیات مدیره به اتفاق آرا، وکیل فرهاد رستم شیرازی، وکیل سیامک اکبری و ریاست کمیسیون نقل و انتقالات، وکیل منصور سادات را به عنوان اعضای این کارگروه انتخاب نمود و سپس به بررسی موارد و پرونده های ارجاعی، با طرح موردی پرونده های ارجاعی پرداخت (در صورت تمایل برای اطلاع از جزییات این تصمیمات به تابلوی اعلانات کانون وکلا مراجعه نمایید).
 در خصوص دومین دستور جلسه با موضوع تعیین اعضای ارکان و کمیسیون ها  هیات مدیره با استعفای علی اصغر محققیان از عضویت در شعبه سوم دادگاه انتظامی موافقت نمود و با اکثریت آرا سید علیرضا موسوی را به عنوان عضو اصلی این شعبه انتخاب کرد. سپس با درخواست رئیس کمیسیون رفاهی، به اتفاق آرا، مهدی بوذری، مسعود توکلی و امیر جلالی برای عضویت در این کمیسیون انتخاب شدند. 
 هیات مدیره به اتفاق آرا با عضویت علیرضا عشوریان، حمیدرضا آخوند تهرانی، حسین فرهنگ سهلوانی، سمیه مغرور و زهره صالحی در شعبه معاضدت موافقت کرد. در خصوص کمیته اختبار وکالت اتفاقی، به اتفاق آرا ، علی اصغر محققیان به عنوان رئیس و الهه دبیرزاده، هوشنگ جعفری قوام آبادی، علی اکبر آبادگر و عبدالله دلاوری به عنوان اعضا انتخاب شدند. سپس هیات مدیره به اتفاق آرا ، الهام سلیمانی، منصور مدح خوان اصفهانی، حسن استواری، مرتضی طبیبی و جعفر قلی کثیری را به عنوان اعضای کمیسیون ترفیع انتخاب کرد. در ادامه صادق احمدی، مهدی جهانبخش هرندی، صدیقه منشی، فرشید فولادی نژاد، احمد علی تفویضی، مهدی مقدس، فرحناز شهبازی، عبدالرضا علوی حجازی، اکبر خوش و امامعلی موقر به عنوان اعضا و دکتر علی رادان جبلی به عنوان رئیس کمیسیون مشورتی انتخاب شدند.
 پس از آن هیات مدیره به اتفاق آرا ، محمد نیکو نهاد، مهدی فلاحتی، مهرداد تیموری جروکانی، احمدرضا سعیدی، حجت اله محلوجی، سمیه برزنونی ، مهدی قربانیان و معصومه کریمی را به عنوان اعضا و سیدحسام الدین نبوی نژاد را به عنوان رئیس کمیسیون فرهنگ و هنر انتخاب کردند. 
 سپس هیات مدیره با توجه به اینکه در صورت جلسه نهم، در اسامی اعضای کمیسیون نقل و انتقالات، نام منیر السادات قندچی از قلم افتاده بود، نام ایشان را به این صورت جسله اضافه نمود.
 در خصوص کمیسیون بانوان، هیات مدیره به اتفاق آرا ، شیرین السادات فروغی مقدم، آزاده بلالی مهیاری، شرمیلا شیروانی، فریناز دهقانی و صفورا شیخان را برای عضویت در این کمیسیون انتخاب کرد.
 در پایان هیات مدیره  به اتفاق آرا ، هزینه درخواست صدور پروانه وکالت اتفاقی را  سه میلیون ریال و هزینه صدور این پروانه را نیز سه میلیون ریال تعیین نمود. 
 جلسه در ساعت 14 با ذکر صلوات خاتمه یافت.
Share/Save/Bookmark