رئیس کانون وکلای دادگستری استان اصفهان:
شأن حرفه وکالت را با توانمندی علمی و اخلاق مداری حفظ و نگهداری کنید
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۴ خرداد ۱۴۰۲ ساعت ۱۲:۴۱
کد مطلب: 3945
 
آیین معارفه و جلسه توجیهی پذیرفته شدگان آزمون کارآموزی وکالت ۱۴۰۰ روز سه شنبه 2 خرداد ماه با حضور اعضای هیات مدیره کانون وکلای دادگستری استان اصفهان، کارآموزان و سایر مهمانان در محل تالار شریعتی دانشگاه اصفهان برگزار شد.
در این جلسه دکتر حسین ادیب، رئیس کانون وکلای دادگستری استان اصفهان ضمن خوشامدگوئی و تبریک خطاب به کارآموزان گفت: پذیرفته شدگان در آزمون وکالت با طی کردن دوره های سخت و طاقت فرسا و نفس گیر موفق شدند سد این آزمون را پشت سر بگذارند و با تلاش و کوشش به جایگاهی رسیدند که امروز کارآموز وکالت هستند.
رئیس کانون وکلای اصفهان افزود: از نظر ما پذیرفته شدگان از طریق قانون تسهیل هیچ تفاوتی با‌کاراموزان قبلی ما ندارند و از امروز شما کاراموزان کانون وکلای دادگستری استان اصفهان هستید.
دکتر ادیب تاکید کرد: کارآموزان باید به این نکته مهم توجه داشته باشند که در هر جایگاه علمی که قرار می گیرند تلاش، کوشش و علم اندوزی هرگز پایانی ندارد و باید همواره در جهت فراگیری گام بردارند. وکیل موفق، قدرت و شان وکالتی خود را در قلم توانمندش به دیگران عرضه می کند.
وی افزود: کمیسیون کاراموزی کانون وکلای دادگستری استان اصفهان با بهره گیری از مجربترین اساتید حقوق و با برنامه ریزی فشرده سعی در آموزش کارآموزان در مسیر حرفه ای شدن دارد.
رئیس کانون وکلای اصفهان ضمن گرامی داشتن نام مرحوم بهمن کشاورز، تصریح کرد: مرحوم کشاورز همواره تاکید می کردند که نام یا ننگ در همان سال های ابتدائی وکالت برای یک وکیل حادث می شود و ما امیدواریم که از همه وکلا و کارآموزان وکالت در این حرفه شریف همواره به نیکی یاد شود. با شغل شریف و خطیر وکالت از جان، ناموس و حیثیت مردم دفاع می کنید و چه شغلی بالاتر و چه ارزشی بیشتر از این؟! همه ما باید تلاش کنیم ارزش حرفه وکالت را با توانمندی علمی و اخلاقمداری حفظ و نگهداری کنیم.
 
 
Share/Save/Bookmark