چهل و نهمین جلسه هیأت مدیره دوره دوازدهم کانون وکلای دادگستری استان اصفهان برگزار شد
تاریخ انتشار : يکشنبه ۱۵ اسفند ۱۴۰۰ ساعت ۲۰:۱۹
کد مطلب: 3379
 
چهل و نهمین جلسه هیأت مدیره دوره دوازدهم کانون وکلای دادگستری استان اصفهان برگزار شد
روز یک شنبه مورخ 1400/12/15 چهل و نهمین جلسه هیأت مدیره دوازدهمین دوره کانون وکلای دادگستری استان اصفهان رأس ساعت  9:30 با حضور وکیل دکتر لیلا رئیسی، وکیل امیر حسین سجادیه، وکیل دکتر جعفری فشارکی، وکیل سیامک اکبری، وکیل شهرام محقق دولت آبادی و وکیل مجتبی اسدیان در محل کانون برگزار شد.
در ابتدای جلسه ریاست کانون به ارائه گزارش از اقدامات صورت گرفته در فاصله جلسه گذشته و جلسه فعلی پرداخت. وی اظهار داشت:« روز یکشنبه مورخ 1400/12/07 همزمان با سالروز استقلال کانون وکلای دادگستری و روز وکیل مدافع، کلنگ ساختمان جدید کانون وکلای اصفهان در مجموعه اداری شهید کشوری با حضور رؤسای ادوار کانون، ریاست و اعضای شورای ساختمانهای کانون، جمعی از پیشکسوتان نهاد وکالت و تعدادی از وکلای جوان به زمین زده شد. با عنایت به افزایش تعدا وکلا و ضرورت گسترش فضای مربوطه، امید است بتوانیم در جهت احداث ساختمانی در شأن همکاران و وکلای محترم استان، اقدامات لازم را انجام دهیم. همچنین در هفته وکیل مدافع اینجانب و آقای شهرام محقق دولت آبادی بازدیدی از خبرگزاری ایمنا داشتیم. در بازدید از این خبرگزاری از چالش های حرفه وکالت و تلاش های صورت گرفته در جهت همه گیر شدن استفاده از وکیل برای دعاوی حقوقی در جامعه بحث و گفتگو شد. در بعدازظهر روز دوشنبه مورخ 1400/12/09 و همزمان با مبعث حضرت رسول اکرم(ص)، مراسم بزرگداشت شصت و نهمین سالروز استقلال کانون وکلای دادگستری با حضور آقای حجت اسدی، معاون کل فناوری و برنامه ریزی دادگستری استان، اعضای هیأت مدیره، پیشکسوتان عرصه وکالت و تعدادی از همکاران و حقوقدانان استان در سالن نگین سپاهانشهر برگزار شد. در حاشیه این مراسم از تیم والیبال بانوان کانون وکلای اصفهان برای کسب مقام قهرمانی در رقابتهای کانون های وکلای کشور نیز تجلیل به عمل آمد. لازم به ذکر است امسال نیز به سیاق سالهای گذشته، بنرهای گرامیداشت سالروز استقلال کانون های وکلا و روز وکیل مدافع در مجتمع های قضایی اصفهان و سایر شهرستان های استان و نیز در سطح شهر اصفهان، نصب شد. از سوی دیگر روز جمعه مورخ 1400/12/13 دومین مرحله اختبار کتبی دوره چهل و ششم به منظور محک زدن توانمندی علمی کارآموزان در دروس حقوق جزا، آیین دادرسی کیفری، حقوق ثبت و امور حسبی با حضور 160 نفر از مجموع 167 نفر کارآموز واجد شرایط شرکت در آزمون در محل باشگاه کانون، واقع در اصفهانک برگزار شد. همچنین مقرر گردید اختبار شفاهی کارآموزان در این دوره در روزهای 17، 18 و 19 اسفندماه در محل ساختمان مرکزی کانون انجام پذیرد.»
در ادامه جلسه رئیس کمیسیون معاضدت مالیاتی در جلسه حضور یافت و گزارش جامعی از فعالیت های کمیسیون معاضدت مالیاتی به هیأت مدیره ارائه نمود. وی همچنین پیشنهاداتی را در راستای ارتقای کانون وکلای اصفهان در حوزه امور مالیاتی مطرح کرد. از جمله پیشنهادات مطرح شده از سوی ایشان تشکیل گروههایی در فضای مجازی جهت اطلاع رسانی امور مالیاتی و قوانین مربوط به این حوزه و تربیت وکلای متخصص در این عرصه و نیز آگاهی بخشی به همکاران به منظور حل مشکلات ایشان در ارتباط با اداره دارایی بود.
سپس هیأت مدیره وارد دستور جلسه شد:
دستور اول جلسه: هیأت مدیره به اتفاق آرای حاضرین با صدور پروانه کارآموزی برای افراد مشروحه ذیل موافقت نمود:
1-مهران مردانی لنجی  2-خشایار جعفری  3-میثم بهرامی دیزیچه  4-مرتضی بهمن پور  5-عرفان مطیفی فرد  6-حمیدرضا مقدسین  7-مسعود امینی فرد  8-آرش آخوندی  9-داوود حریت  10-یونس کریمی  11-محمد رضائی  12-هانیه نوروزی 13-آسا بهشتی پرور  14-مهدی رییسی  15-سیده فاطمه طباطبایی  16-محمدرضا رضائی فرد  17-سید یزدان حسینی  18-احترام السادات قریشی کهنگی
دستور دوم جلسه: هیأت مدیره ضمن بررسی پرونده های نقل و انتقالات به اتفاق آرا اتخاذ تصمیم نمود.
دستور سوم جلسه: هیأت مدیره به اتفاق آرای حاضرین با پیشنهاد رئیس کمیسیون معاضدت مالیاتی کانون، مبنی بر عضویت آقایان نوید برومند بارده، امیر روحانی قهساره و خانمها هاجر صادقیان، سحر مسعودی و عظیمه زمانی بابگهری در کمیسیون فوق موافقت نمود.
جلسه در ساعت 12:00 به پایان رسید. مقرر شد جلسه آتی هیأت مدیره روز یکشنبه مورخ 1400/12/22   برگزار شود.
 
 
 
Share/Save/Bookmark