قابل توجه پذیرفته شدگان آزمون ورودی کارآموزی وکالت کانون وکلای دادگستری اصفهان- سال1402
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۱۳ مهر ۱۴۰۲ ساعت ۱۳:۱۸
کد مطلب: 4153
 
پیرو بیست و پنجمین جلسه هیأت مدیره دوره سیزدهم کانون وکلای دادگستری استان اصفهان مورخ 1402/07/04 و اعلام اسامی پذیرفته شدگان آزمون کارآموزی وکالت نوبت 1402 از پذيرفته شدگان آزمون ورودي كارآموزي وكالت ، سهمیه آزاد و ایثارگر دعوت بعمل مي آيد جهت ثبت نام نسبت به تهیه مدارک اقدام و سپس با مراجعه به سایت كانون وكلاي دادگستري استان  اصفهان به نشاني http://www.isfahanbar.org  با ورود به اتوماسیون اداری باتوجه به راهنماهای موجود ، ثبت نام و مدارک خود را بارگذاری و سپس نسبت به دریافت استعلامات و تکمیل پرونده خود اقدام نمایید .
مرحله اول  : ثبت نام الکترونیکی از تاریخ 07/15/ 1402 لغایت 20/ 07/ 1402 به مدت  (5 روز)
مدارك لازم جهت ثبت نام در مرحله اول ( بارگذاری در سامانه اتوماسیون اداری ):
فایل مدارک در سامانه حداکثر300 مگابایت با فرمت jpg و با نام فارسی برای هر مدرک (مثلا تصویر شناسنامه (شناسنامه صفحه اول))
1-  اسکن شناسنامه (تمام صفحات).
2- اسکن کارت ملی جدید (پشت و رو) در صورت عدم وجود کارت ملی گواهی ثبت نام .
3- اسکن دانشنامه لیسانس (پذیرفته شدگانی که مدرک کارشناسی ناپیوسته دارند باید مدرک کاردانی حقوق و ریز نمرات کاردانی و کارشناسی را نیز اسکن و ارسال نمایند.)
4- اسکن کارت پایان خدمت یا معافیت دائم (ویژه آقایان).
5- اسکن مدرک ایثارگری (ویژه پذیرفته شدگان سهمیه ایثارگری).
6- اسکن گواهی قطع رابطه شغلی (ویژه شاغلین در ادارات دولتی).
7- دریافت(دانلود) تعهدنامه ها و فرمهای موجود در سامانه اتوماسیون اداری و اخذ پرینت از آن و تکمیل با ذکر جزئیات و اطلاعات کامل و دقیق و امضای تعهدنامه ها و فرمهای مربوطه و اسکن آن در سامانه .
8- اسکن گواهی عدم سوء پیشینه کیفری
9- هزينه ورودي که از طریق درگاه بانکی بصورت پرداخت آنلاین  در اتوماسیون به نام كانون وكلاي دادگستري استان اصفهان پرداخت گردد.
10- دریافت استعلامات مربوطه و مراجعه به سازمانهای موردنظر و پس از دریافت پاسخ استعلام بارگذاری آن در سامانه اتوماسیون اداری
تذکر مهم :  درخصوص استعلام پزشکی قانونی باتوجه به توافقات صورت گرفته الزاما مطابق اطلاعیه ای که متعاقبا منتشر خواهد شد بر اساس جدول مراجعه، جهت دریافت نوبت به پزشکی قانونی مراجعه نمایید.
مرحله دوم : ثبت نام حضوری (تحویل مدارک / احراز هویت /  تحویل پاسخ استعلامات) از تاریخ
22/ 1402/07 که از طریق سایت کانون (اطلاعیه شماره 2)  متعاقبا اعلام خواهد شد.

مدارك لازم جهت ثبت نام در مرحله دوم:
1. كپي برابر با اصل شده تمام صفحات شناسنامه و کارت ملی (یک سري)
2. کپي برابر با اصل شده ی دانشنامه لیسانس یا گواهینامه موقت فراغت از تحصیل (پذیرفته شدگانی که مدرک کارشناسی ناپیوسته دارند باید مدرک کاردانی حقوق و ریز نمرات کاردانی و کارشناسی را برابر اصل نمایند)که تاریخ صدورآن  قبل از برگزاری آزمون باشد .  (دوسري)
      تبصره: مجوز تقاضا و ثبت نام فقط دانشنامه،گواهي نامه موقت فارغ التحصيلي و يا گواهي صادره توسط دانشگاه كه كلمه فارغ التحصيل در مورد متقاضي در آن درج شده و تاریخ آن قبل از برگزاری آزمون تا پایان ثبت نام آزمون مي باشد.بنابراين متقاضيان بايد از ارائه گواهي تعداد واحد گذرانده شده خودداري نمايند.
3. كپي برابر با اصل شده كارت پايان خدمت نظام وظيفه و يا معافيت دائم 
  • افراد فاقد کارت پایان خدمت یا معافی دائم همچنان که در آگهی  ثبت نام نیز تصریح شده بود ، حق شرکت در آزمون را نداشتند و هر اعتراضی نیز در این مورد غیر قابل استماع است.
4. شش قطعه عكس ۴*۳ (آقايان الزاماً با كت و بانوان با رعايت پوشش اسلامي ) كه مشخصات كامل متقاضي در پشت آن درج شده باشد.
5. اصل گواهي استفاده از سهميه ايثارگريصادره از مراجع صالح در سال 1402 با کدرهگیری مخصوص ايثارگران (يا ارائه اصل و كپي كارت حضور داوطلبانه در جبهه، جانبازي،آزادگي و شاهد)
6. تصوير اسكن شده كليه مدارك فوق ، مدارک و عکس متقاضی الزاماْ مي بايست هنگام مراجعه به کانون  بر روي يك لوح فشردهCD) (با فرمت PNG  یا JPGE  با حداکثر حجم 300 کیلوبایت جهت هر مدرک و نام گذاری فارسی متناسب هرمدرک تحويل شود.
9. ارائه نشانی الکترونیکی ( ایمیل ) الزامیست .
توجه : مدارک لزوماً باید در کاغذ A4  به همراه CD  در روز مراجعه ارائه گردد .
تذكرات
  • متقاضيان جهت برابر اصل نمودن مدارك خود به دفاتر اسناد رسمی مراجعه نمايند.
    کلیه مدارک ذکر شده با پاسخ استعلامات در روز مراجعه  به کانون تحویل گردد.
    حضور پذيرفته شدگان شخصاً در روز تحویل مدارک الزامي است. 
    نظر به كنترل مدارك متقاضيان توسط سازمان سنجش آموزش كشور، چنانچه پذيرفته شدگان فاقد شرايط مندرج در آگهي آزمون باشند از ثبت نام آنان جلوگيري به عمل خواهد آمد و قبولي شان كان لم يكن تلقي خواهد شد.
    احراز صحت مستندات  فوق الذکر به عهده کانون وکلا می باشد.
نکتــــه :
ثبت نام مرحله اول کاملا الکترونیک می باشد و از مراجعه حضوری به کانون جدا خوداری فرمایید.
عدم ثبت نام در مهلت مقرر به منزله انصراف تلقی می گردد و حق هیچ گونه اعتراضی وجود نخواهد داشت.
Share/Save/Bookmark