اعطاء تسهیلات بانکی
تفاهم نامه منعقده فی مابین بانک ملی و صندوق حمایت وکلای دادگستری
تاریخ انتشار : يکشنبه ۱۹ دی ۱۴۰۰ ساعت ۱۰:۳۰
کد مطلب: 3281
 
به گزارش روابط عمومی کانون وکلای دادگستری استان اصفهان، نظر به تفاهم نامه منعقده فی مابین بانک ملی و صندوق حمایت وکلای دادگستری، به  اطلاع وکلای محترم کانون وکلای دادگستری اصفهان میرساند:

نظر به تفاهم نامه منعقده فی مابین بانک ملی و صندوق حمایت وکلای دادگستری، به  اطلاع میرساند:
اعطاء تسهیلات بانکی در دو قالب خرید تجهیزات دفتری تا سقف 300 میلیون تومان که تا مبلغ صد میلیون تومان با ارائه فاکتور خرید و معرفی دو نفر ضامن وکیل و از 100 میلیون تا 300 میلیون تومان با ارائه فاکتور خرید و سند ملکی و همچنین بابت خرید دفتر، با ارائه و در رهن قرار دادن سند مالکیت دفتر خریداری شده تا سقف 500 میلیون تومان قابل پرداخت میباشد.
لازم به ذکر است درخواست هر دو نوع وام از سوی همکاران به صورت همزمان بلامانع می باشد. اعطای تسهیلات فوق الذکر با نرخ سود 18% و بصورت بازپرداخت پنج ساله میباشد که با مراجعه به سایت hamivakil.ir   در قسمت درخواست وام در صفحه شخصی هریک از وکلاء قابل مشاهده و ثبت نام است. بدیهی است در صورت مشاهده هرگونه مخالفت یا ممانعتی از سوی عوامل بانک عامل (شعبه فیض اصفهان) در پرداخت هریک از تسهیلات مذکور، به صورت مکتوب به کانون وکلاء گزارش شود تا نسبت به پیگیری عاجل، اقدام لازم صورت گیرد.

انتهای پیام /

روابط عمومی کانون وکلای دادگستری استان اصفهان

 
Share/Save/Bookmark