پنجاه و چهارمین جلسه هیات مدیره سیزدهمین دوره کانون وکلای دادگستری اصفهان برگزار شد
تاریخ انتشار : دوشنبه ۲۱ خرداد ۱۴۰۳ ساعت ۰۹:۳۲
کد مطلب: 4541
 
روز یکشنبه مورخ 1403/03/20 پنجاه و چهارمین جلسه هیأت مدیره سیزدهمین دوره کانون وکلای دادگستری استان اصفهان، راس ساعت 10 با حضور دکتر حسین ادیب رئیس، آقای شهرام محقق دولت آبادی نایب رئیس، آقای روح اله محمدی بازرس، آقای فرهاد رستم شیرازی، آقای مجتبی اسدیان، خانم دکتر شیما وفادارنیا در محل کانون برگزار شد.
در ابتدای جلسه رئیس کانون به ارائه گزارش از اقدامات صورت گرفته در فاصله جلسه قبلی و فعلی پرداختند.
سپس جناب آقای حسن صرام رئیس کمیسیون کارآموزی در جلسه حاضر شدند و در خصوص موضوعات مربوط به کارآموزی بحث و تبادل نظر به عمل آمد.

سپس هیات مدیره وارد دستور جلسه شد.

دستور اول) در خصوص درخواست تعدادی از کارآموزان مبنی بر افزایش سقف صلاحیت مالی کارآموزان با توجه به اینکه این موضوع طی نامه شماره 3 صادره 1986 مورخ 1403/03/19 اتحادیه سراسری کانون های وکلای دادگستری ایران در دستور کار جلسه شورای اجرائی مورخ 1403/03/31 قرار گرفته لذا به منظور اتخاذ رویه واحد تصمیم گیری در این خصوص موکول به اتخاذ تصمیم شورای اجرائی گردید.
 
دستور دوم) با توجه به مصوبه مورخ 1402/8/14 سی امین جلسه هیات مدیره، هیات مدیره با اکثریت آرا سقف اختیارات مالی سالیانه رئیس کانون را وفق تبصره یک ماده 31 آئین نامه اجرائی 1400 به مانند مصوبه قبلی تعیین نمود.
 
دستور سوم) به منظور حمایت صنفی از همکاران وکیل جهت انجام وظایف حرفه ای، هیات مدیره به اتفاق آرا با اختصاص فضای اداری متعلق به کانون واقع در خیابان نیکبخت مجتمع ماکان در ساعات غیر اداری (بعد از ظهر) به همکاران وکیل به صورت اشتراکی موافقت نمود تا همکاران متقاضی بتوانند با هماهنگی قبلی و رزرو اتاق های موجود در آن با مراجعین خود ملاقات نمایند. دستور العمل نحوه استفاده از اتاق های اشتراکی نیز پس از مذاکره و تعیین شرایط آن به اتفاق آرا به تصویب رسید و مقرر گردید مدیرداخلی در اسرع وقت تمهیدات و هماهنگی لازم را جهت اجرای این مصوبه فراهم نمایند.
 
دستور چهارم) هیات مدیره به اتفاق آرا با توجه به گزارش و نظریه کمیسیون ترفیع با ترفیع خانم زینب ریاحی از پایه دو به پایه یک موافقت نمود.
 
دستور پنجم) هیات مدیره در خصوص پرونده های نقل و انتقالات اتخاذ تصمیم نمود.  
 
دستور ششم) هیات مدیره به اتفاق آرا با توجه به درخواست رئیس کمیسیون آموزش با لغو عضویت آقایان دکتر محمود اشرافی و آرش شیرانی موافقت نمود و سرکار خانم مهناز دره شیری و آقای جواد فستیقی را جایگزین نامبردگان نمود.
 
دستور هفتم) هیات مدیره به اتفاق آرا با توجه به درخواست رئیس کمیسیون فرهنگ و هنر با لغو عضویت آقای مسعود حیدرزاده موافقت نمود و خانم شراره شوق را جایگزین نامبرده نمود.
 
دستور هشتم) هیات مدیره با توجه به درخواست رئیس کمیسیون صدور پروانه کارآموزی به اتفاق آرا با عضویت خانم هما همایونی در کمیسیون مذکور موافقت نمود.
 
دستور نهم) هیات مدیره با توجه به درخواست رئیس کمیسیون داوری به اتفاق آرا با عضویت خانم عسل صالحی در کمیسیون مذکور موافقت نمود.
 
جلسه در ساعت 16 خاتمه یافت.
 
 
 
 
Share/Save/Bookmark