رئیس هیات اجرائی کمیسیون کارآموزی کانون وکلای دادگستری استان اصفهان:
دوران کارآموزی فرصتی برای علم آموزی و اعتلای شان وکالت است
تاریخ انتشار : شنبه ۸ ارديبهشت ۱۴۰۳ ساعت ۱۱:۵۳
کد مطلب: 4460
 
رئیس هیات اجرائی کمیسیون کارآموزی کانون وکلای دادگستری استان اصفهان در آئین افتتاحیه دوره کارآموزی پذیرفته شدگان آزمون وکالت ۱۴۰۲ که روز چهارشنبه ۵ اردیبشهت ماه و در تالار امیرکبیر دانشگاه آزاد اسلامی اصفهان(خوراسگان) برگزار شد گفت: کمیسیون کارآموزی، متصدی امور کارآموزان محترم است که دارای سه شعبه داخلی و یک شعبه اجرایی است. شعبه اجرایی، بازوی اجرایی کمیسیون است و در اجرای مصوبات کمیسیون و حضور و غیاب و نظم بخشی به جلسات و تصحیح تکالیف و گزارشات کارآموزان محترم و سایر امور محوله انجام وظیفه می کنند. 
سعید کوهی افزود: در طول دوران کارآموزی، بیشترین ارتباط کارآموزان با بخش اجرایی کمیسیون کارآموزی است . اعضای این هیات، صرفا به شکل رایگان و افتخاری و به دلیل عشق به وکالت به امور شما کارآموزان رسیدگی می کنند . نظم و انضباط جزء ذات حرفه وکالت است، اگر وکیل فاقد این صفات باشد مسلما دچار مشکل خواهد شد. لذا در دوران کارآموزی، صرفا امور علمی دارای اهمیت نمی باشد، بلکه اعتلای شأن وکالت نیز بسیار مهم است. 
وی خطاب به کارآموزان گفت: شما در حال گذر از دوران تحصیل به دوران حرفه ای و ورود به شغلی هستید که تقویت حوصله شنیداری و صبوری برای شما لازم است . در این دوران در جلسات کارآموزی و در محاکم و دفتر وکلای سرپرست، فرصت مناسبی برای خودسازی و کمال به دست می آورید. مسلما و طبیعتاً ، سطح اطلاعات علمی شما متفاوت است . لذا مباحث مورد ارائه ، برای برخی تکراری و برای بعضی دیگر سنگین است لذا باید صبور باشید و از مطالب ارائه شده استفاده نمایید . رعایت نظم در تهیه گزارش های کارآموزی و تکالیف و حضور در جلسات و آراستگی ظاهری جزء وظایف شماست. از شما انتظار می رود آبروی جامعه وکالت و کانون وکلای اصفهان باشید.
Share/Save/Bookmark