چهاردهمین جلسه هیأت مدیره دوره سیزدهم کانون وکلای دادگستری استان اصفهان برگزار شد
تاریخ انتشار : دوشنبه ۲۲ خرداد ۱۴۰۲ ساعت ۱۱:۰۲
کد مطلب: 3976
 
روز یکشنبه مورخ 1402/03/21 چهاردهمین جلسه هیأت مدیره سیزدهمین دوره کانون وکلای دادگستری استان اصفهان راس ساعت 12 با حضور دکتر حسین ادیب ریاست هیات مدیره،آقای شهرام محقق دولت آبادی نائب رئیس کانون و سایر اعضای هیات مدیره، آقای دکتر فرهاد رستم شیرازی، آقای مجتبی اسدیان، خانم دکترشیما وفادارنیا وخانم مرضیه سرائیان در محل کانون برگزار شد.
در ابتدای جلسه رئیس کانون به ارائه گزارش از اقدامات صورت گرفته در فاصله جلسه قبلی و فعلی پرداختند.
سپس جناب آقای شهرام محقق دولت آبادی، نایب رئیس کانون پیرامون نامه ارسالی دبیر کمیسیون انتشار و دسترسی آزاد به اطلاعات کانون ها و سوابق آن در اتحادیه به ارائه توضیحاتی پرداخت و با اشاره به مواد قانون انتشار و دسترسی آزاد و آئین نامه اجرائی ماده 8 آن عنوان نمود: تاکنون تعدادی از کانونها به سامانه موصوف متصل شده اند و کانون اصفهان نیز با رعایت محدودیت های مصرح در قانون و آئین نامه مربوطه اقدام لازم را در این خصوص انجام داده و زمینه آن را فراهم نماید.
در ادامه جناب آقای امیرحسین سجادیه، نماینده کانون وکلای اصفهان در شورای اجرائی اسکودا در جلسه حاضر شدند و پیرامون موضوعات مورد بحث در دستور جلسه شورای اجرائی مورخ پنجشنبه 25 خرداد 1402 و اعلام مواضع و نظرات کانون اصفهان در خصوص موضوعات جلسه مذکور بحث و گفتگو به عمل آمد.
سپس جناب آقای سهراب انوری زاده، رئیس کمیسیون روابط عمومی در جلسه حاضر شدند و پیرامون تشریفات برگزاری اختبار کتبی دوره 48 که مورخ پنجشنبه و جمعه 25 و 26 خرداد ماه 1402 برگزار می شود تبادل نظر شد.
در ادامه جناب آقای امیر جلالی، رئیس کمیسیون ورزش کانون در معیت تعدادی از اعضای کمیسیون در جلسه حضور یافتند و پیرامون شرکت یا عدم شرکت تیم های ورزشی کانون اصفهان در المپیاد ورزشی بحث و تبادل نظر شد.
سپس هیات مدیره وارد دستور جلسه شد:
دستور اول) هیات مدیره به اتفاق آرای حاضرین با فروش کتاب «اسامی وکلای دادگستری استان اصفهان 1401» موافقت نمود.  
دستور دوم) هیات مدیره به اتفاق آرای حاضرین صرفا با پرداخت هزینه ورودی تیم های فوتسال آقایان، والیبال آقایان و بانوان و تنیس روی میز آقایان جهت شرکت در ششمین المپیاد ورزشی کانون های وکلای سراسر کشور به میزبانی کانون هرمزگان موافقت نمود. بدیهی است اتخاذ تصمیم در خصوص اعزام تیم های ورزشی در دوره های آتی منوط به بررسی عملکرد و نتایج حاصله و نحوه فعالیت و عضوگیری تیم ها خواهد بود.
دستور سوم) هیات مدیره به اتفاق آرای حاضرین با همکاری با انجمن علمی حقوق اساسی ایران(دفتر اصفهان) جهت برگزاری اولین دوره تربیت مدرس موافقت نمود. ضمنا کلیه اختیارات راجع به کیفیت اجرای این مصوبه به رئیس کانون تفویض گردید.
دستور چهارم) هیات مدیره به اتفاق آرای حاضرین مصوب نمود جناب آقای مجتبی اسدیان به نمایندگی از هیات مدیره در جلسات کمیسیون  فاوا حضور یابند.
دستور پنجم) هیات مدیره به اتفاق آرای حاضرین در خصوص پرونده های نقل و انتقالات اتخاذ تصمیم نمود.
جلسه در ساعت 16 خاتمه یافت.
 
Share/Save/Bookmark