بیست و هفتمین جلسه هیات مدیره کانون وکلای دادگستری استان اصفهان
تاریخ انتشار : سه شنبه ۷ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۱۱:۴۶
کد مطلب: 2193
 
 🔴بیست و هفتمین جلسه هیات مدیره کانون وکلای دادگستری استان اصفهان در تاریخ 6/12/1397 در ساعت 12 در محل کانون و با حضور وکیل دکتر لیلا رئیسی، وکیل فرهاد رستم شیرازی، وکیل امیرحسین سجادیه، وکیل سیامک اکبری و وکیل دکتر یاسین صعیدی تشکیل شد.  
✅قبل از ورود به دستور جلسه، ریاست هیات مدیره کانون، گزارشی از عملکرد اقدامات انجام شده در فاصله جلسه پیشین و جلسه فعلی، به شرح زیر ارائه کرد: 
❇️مورخ 2/12/97 با همکاری کمیسیون های بانوان، روابط عمومی و کارآموزی به مناسبت میلاد حضرت فاطمه زهرا(س) جشنی با حضور جمعی از همکاران در محل کانون برگزار گردید. 
❇️مورخ 5/12/97 به همت دفتر نمایندگی رابط کانون وکلا در کاشان و به مناسبت گرامیداشت سالروز استقلال کانون های وکلا جشنی با حضور همکاران وکیل و خانواده ایشان در کاشان برگزار شد و اعضای هیات مدیره کانون نیز در جشن مذکور شرکت نمودند. هیات مدیره از زحمات همکاران در دفتر هماهنگی نهایت تقدیر و تشکر را دارد. 
❇️مورخ 1/12/97 نشست خبری ریاست کانون وکلای دادگستری استان اصفهان به مناسبت شروع هفته وکیل مدافع و با حضور جمعی از خبرگزاری های معتبر برگزار شد و در این نشست در خصوص موضوعات صنف وکالت و استقلال کانون های وکلا صحبت شد. 
❇️مورخ 5/12/97 با هماهنگی با شورای شهر اصفهان، ریاست کانون در شصت و هشتمین جلسه علنی شورای شهر حاضر شد. در جلسه مذکور ابتدا شهردار اصفهان؛ وکیل قدرت اله نوروزی فرارسیدن هفته وکیل مدافع و سالروز استقلال کانون وکلا را تبریک گفته و بر تعامل هرچه بیشتر شهرداری و کانون وکلا تاکید کرد. سپس ریاست هیات مدیره کانون در خصوص موضوعات گوناگون پیرامون وکالت و کانون های وکلا و سالروز استقلال صحبت کرد. در ادامه وکیل مهدی مزروعی؛ عضو شورای شهر اصفهان ضمن تبریک هفته وکیل مدافع بر ضرورت حفظ استقلال کانون وکلا تاکید ورزید.
 
🔰در خصوص اولین دستور جلسه، نظر به محدودیت ظرفیت مکان برگزاری جشن استقلال و با عنایت به تعداد همکاران وکیل و مهمانان مدعو و لزوم حفظ کرامت وکلا هیات مدیره به اتفاق آرا حاضر ضمن دعوت از همه همکاران جهت شرکت فعال در این جشن مصوب نمود همکاران از آوردن همراه در این جشن خودداری فرمایند و کمیسیون روابط عمومی را مسئول اجرای این مصوبه قرار داد. 
🔰در دومین دستور جلسه، پیرو مصوبه پیشین مبنی بر اصلاح آیین نامه تاسیس موسسات حقوقی توسط وکلای دادگستری، وکیل سیامک اکبری گزارش مبسوطی در خصوص اصلاح آیین نامه ارائه داد و مقرر شد پس از بررسی آیین نامه سایر کانون ها در خصوص موسسات حقوقی در جلسه آتی موضوع بررسی و مورد تصمیم گیری قرار گیرد. 
🔰در خصوص سومین دستور جلسه، با توجه به اعلام قطعی پذیرفته شدگان سهمیه ایثارگران آزمون ورودی کارآموزی وکالت 97 از سوی سازمان سنجش، اسامی پذیرفته شدگان سهیمه ایثارگران به شرح زیر اعلام می گردد: 
1. علی فرحیار 
2. الهه امینیان جزی 
3. سیدعلی حسینی 
4. سارا پاک روان 
5. علی قاسمی 
6. احسان رضایی رجانی 
7. محسن اعتمادی 
8. شیما فرهادی 
9. عباس شیرزادی گارماسه 
10. شیوا سروری 
11. فردین رمضانی 
12.  عفت جابری نجف آبادی 
13.  ریحانه خلیلی جزی 
14.  حسین ابراهیمی بوئینی 
15.  علی آقالر 
16.  علی سلیمیان ریزی  
17.  زینب پهلوانی 
18.  سیدمحمد هاشمی جزی 
19.  علی اکبر بهرامی 
20.  منصوره سادات افروز بروجنی 
21.  سارا سادات شجاعی 
22.  فاطمه جعفری هرندی 
23.  الهه صادقی هفشجانی 
24.  مینا هاشمی 
25.  هاجر صادقیان 
26.  مهشید ذوالفقاری 
27.  زهراسادات موسوی 
28.  پروین ایزدی کیان 
29.  محمد جواهری 
30.  مهدی ابراهیمی دستگردی 
31.  حجت اله واعظ 
32.  محدثه حسن پور سودرجانی 
33.  مجتبی نصرآزادانی 
34.  مرضیه عبادی فر 
35.  رویا خسروی 
36.  سعید رمضانی خوزانی 
37.  پیمان قنبری شیخ شبانی 
38.  مسیب مرادی چم خلیفه 
39.  زینب امین 
40.  زینب نصیری دهسرخی 
41.  علی باقریان 
42.  ریحانه بهشتیان 
43.  زهره فتحی شاه نجفی 
44.  عاطفه نظیفی حبیب آبادی 
45.  محسن افشاری 
46.  اشکان صافی اصفهانی 
47.  شهرزاد اکبری قوام آبادی 
48.  امین خسروی زانیانی 
49.  فهیمه شریفی 
50.  پری باقرفرد 
🔰در آخرین دستور جلسه هیات مدیره با استعفای وکیل محمود یوسفی از عضویت در کمیته حل اختلاف کانون موافقت گردید.
 
جلسه در ساعت 13:35 خاتمه یافت. 
غایبین جلسه: وکیل اسداله اسلامی، وکیل سید محسن قائم فرد، وکیل مسیح اله میرزایی
 
گزارش: وکیل زینب کیانی
روابط عمومی کانون وکلای دادگستری استان اصفهان؛ کمیته رسانه
Share/Save/Bookmark