مصوبات سی و پنجمین جلسه هیأت مدیره دوازدهمین دوره کانون وکلای دادگستری استان اصفهان
تاریخ انتشار : سه شنبه ۱۸ آبان ۱۴۰۰ ساعت ۲۳:۰۷
کد مطلب: 3184
 
سی و پنجمین جلسه هیأت مدیره دوازدهمین دوره کانون وکلای دادگستری استان اصفهان روز یکشنبه مورخ 1400/08/16 برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی کانون وکلای دادگستری استان اصفهان، روز یکشنبه مورخ 1400/08/16 سی و پنجمین جلسه هیأت مدیره دوازدهمین دوره کانون وکلای دادگستری استان اصفهان راس ساعت 12 با حضور وکیل دکتر لیلا رئیسی، وکیل امیر حسین سجادیه، وکیل دکتر محمد جعفری فشارکی، وکیل دکتر یاسین صعیدی، وکیل شهرام محقق دولت آبادی، وکیل مجتبی اسدیان و وکیل داوود عابدی در محل کانون برگزار شد.
در ابتدای جلسه ریاست کانون به ارائه گزارش از اقدامات صورت گرفته در فاصله جلسه گذشته و جلسه فعلی پرداخت:« روز پنجشنبه مورخ 1400/08/13 به همت کمیسیون ورزش و با همکاری کمیسیونهای روابط عمومی و رفاهی کانون، گردهمایی سلامت و تندرستی وکلا برگزار و همکاران وکیل و کارآموز به پیاده روی جمعی در جاده سلامت پرداختند. ضمنا در این گردهمایی مراسم قرعه کشی انجام و به 6 نفر از همکاران نیز جوایزی اهدا گردید. در ادامه همان روز اینجانب در مراسم تکریم و معارفه ریاست کل دادگستری استان که در محل دادگستری با حضور مسئولان کشوری و استانی برگزار شد، حضور یافتم. در این مراسم حجت الاسلام اسدالله جعفری به عنوان رئیس کل دادگستری استان اصفهان معرفی و از خدمات محمدرضا حبیبی رئیس کل سابق دادگستری تجلیل شد. همچنین صبح امروز، جلسه تعیین شهر محل اشتغال پذیرفته شدگان اختبار دوره 45 با حضور نایب رئیس محترم کانون و ریاست محترم کمیسیون کارآموزی در سالن اجتماعات کانون برگزار شد. ضمنا تمدید پروانه همکاران نیز در حال انجام است و با توجه به گزارش دریافتی از دبیرخانه تاکنون حدود 1000 نفر وکیل و کارآموز از طریق اتوماسیون اداری اقدام به تمدید پروانه خود کرده اند و این آمار، بیانگر افزایش استقبال همکاران از تمدید پروانه از طریق اتوماسیون اداری، نسبت به سال گذشته می باشد.»
در ادامه جلسه وکیل شادی بهادر، رئیس کمیسیون نقل و انتقال به منظور دریافت نظر مشورتی اعضای هیأت مدیره پیرامون مسائل مرتبط با پرونده های نقل و انتقال در جلسه حضور یافت و اعضای حاضر در جلسه به بحث و تبادل نظر در رابطه با موضوعات مطروحه پرداختند.

سپس هیأت مدیره وارد دستور جلسه شد:

دستور اول جلسه: با عنایت به راه اندازی و استفاده از اتوماسیون اداری کانون و لزوم کاهش هزینه های پستی و تسریع در امر ابلاغ، هیأت مدیره به اتفاق آرا مصوب نمود از تاریخ 1400/10/01 کلیه ابلاغ های موسسه معاضدت، کمیته حل اختلاف، دادسرا و دادگاه انتظامی کانون، از طریق اتوماسیون کانون و بصورت الکترونیکی انجام شود. دستورالعمل مربوطه ظرف مدت دوهفته توسط فاوا تهیه و جناب آقای محقق نماینده هیأت مدیره در پیگیری و تنظیم این دستورالعمل خواهند بود.

دستور دوم جلسه: با توجه به قبول اعتراض آقای رضا زهره وند به نتیجه اختبار دوره 45 توسط کمیسیون کارآموزی، هیأت مدیره به اتفاق آرا ضمن اعلام قبولی در اختبار با شرکت نامبرده در مراسم تحلیف موافقت نمود.

دستور سوم جلسه: هیأت مدیره ضمن بررسی پرونده های نقل و انتقالات به اتفاق آرا اتخاذ تصمیم نمود.

دستور چهارم جلسه: هیأت مدیره به اتفاق آرا اعتراض آقای ایمان مطیفی فرد نسبت به تصمیم کمیسیون نقل و انتقال را مردود اعلام نمود.

جلسه در ساعت 15:00 به پایان رسید.
 
Share/Save/Bookmark