رئیس کانون وکلای دادگستری اصفهان:
نقش زنان در حرکت قدرتمند کانون غیر قابل انکار است
تاریخ انتشار : يکشنبه ۳ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۳:۳۰
کد مطلب: 3294
 
همزمان با سالروز ولادت حضرت فاطمه زهرا(س) و روز زن از بانوان شاغل در کانون وکلای دادگستری اصفهان تجلیل شد.
به گزارش روابط عمومی کانون وکلای دادگستری استان اصفهان، همزمان با سالروز ولادت حضرت فاطمه زهرا(س) و روز زن جلسه ای با حضور وکیل دکتر لیلا رئیسی، رئیس کانون وکلای دادگستری اصفهان، وکیل امیرحسین سجادیه، نایب رئیس کانون، وکیل سیامک اکبری، عضو هیئت رئیسه، وکیل داوود عابدی،عضو هیئت مدیره و مرضیه سرائیان، رئیس کمیسیون بانوان در محل کانون برگزار شد. در این جلسه دکتر رئیسی ضمن تبریک میلاد حضرت زهرا(س) و روز زن، از تلاش های بانوان شاغل در کانون وکلا قدردانی و تشکر کرد. او گفت: باید ابعاد شخصیتی حضرت فاطمه زهرا (س) را بررسی و شاخص‌ها و الگوهایی که می‌تواند برای تمام افراد الگو باشد را معرفی کنیم. ایشان الگویی در تمام عرصه‌ها برای زنان و مردان جامعه است. رئیس کانون وکلا در ادامه افزود: زندگی عزتمندانه و تلاش و پشتکار برای رسیدن به اهداف والا باید سرلوحه زندگی همه بانوان باشد. دکتر رئیسی کار مضاعف در شرایط کنونی را لازمه حرکت قدرتمند کانون دانست که در این راه نقش بانوان شاغل بسیار پر رنگ تر از قبل خواهد بود.
مرضیه سرائیان، رئیس کمیسیون بانوان نیز در سخنانی کوتاه ولادت حضرت زهرا(س) و روز زن را تبریک گفت و برای بانوان شاغل در همه عرصه ها آرزوی موفقیت کرد.
در ادامه جلسه، وکیل امیرحسین سجادیه نیز این روز را به همه بانوان به ویژه شاغلین در کانون وکلا تبریک و تهنیت گفت و از تلاش های مستمر آنان برای پیشبرد اهداف کانون قدردانی و تشکر کرد.
وکیل سیامک اکبری نیز در سخنانی کوتاه ضمن تبریک این روز بر اهمیت حضور زنان در مشاغل مختلف تاکید کرد. او در ادامه دکتر لیلا رئیسی را یک مادر، وکیل خبره و توانمند و از اعضای پر تلاش جامعه وکلای کشور نامید و از خدمات او در کسوت ریاست کانون وکلا قدردانی و تشکر کرد.
  
Share/Save/Bookmark