قابل توجه کلیه کارآموزان محترم
تاریخ انتشار : يکشنبه ۷ اسفند ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۳۶
کد مطلب: 3843
 
اطــلاعــیه 
به اطلاع کلیه کارآموزان محترم وکالت می رساند:
به منظور آشنایی کارآموزان محترم با مقررات سازمان زندان ها و اقدامات تامینی و تربیتی، شرح وظایف قاضی محترم ناظر زندان و بازدید از بخش های داخلی زندان اصفهان مقرر است جلسه سخنرانی روز پنجشنبه مورخ 11/12/1401 در محل زندان اصفهان برگزار شود. رعایت نکات زیر برای کلیه کارآموزان محترمی که در این جلسه شرکت خواهند نمود الزامی می باشد.
  1. 1-ورود به زندان اصفهان فقط با اتوبوس های تهیه شده از سوی کانون وکلای دادگستری استان اصفهان مقدور می باشد کارآموزان محترم می بایست راس ساعت 8 صبح روز پنجشنبه 11/12/1401 در محل ساختمان مرکزی کانون وکلاء واقع در خیابان 22 بهمن مجتمع اداری امیرکبیر جهت سوارشدن به اتوبوس حاضرگردند. اتوبوس ها راس ساعت 8:30 صبح از محل کانون حرکت می نمایند. لازم به تذکر است حضور و غیاب در داخل اتوبوس ها انجام خواهد شد. متذکر می شود هیچ یک از اعضای محترم کمیسیون کارآموزی و یا هیچ یک از کارآموزان محترم اجازه ورود به زندان با خودور شخصی را ندارند و فقط کسانی که در محل کانون سوار اتوبوس شده اند حق ورود به زندان راخواهند داشت.
    2-طبق مقررات امنیتی زندان ها، در زمان ورود به زندان هیچ یک از کارآموزان و هیات اجرایی حق همراه داشتن کیف، موبایل و لوازم اضافی را ندارند لذا تاکید می گردد از همراه آوردن وسایل اضافی خود داری نموده و فقط پروانه کارآموزی و کاغذ و قلم جهت یادداشت موارد آموزشی همراه خواهد داشته باشید.
    3-برای ورود به زندان، همراه داشتن پروانه کارآموزی الزامی است و کارآموزانی که پروانه کارآموزی خود را همراه نیاورده باشند امکان سوار شدن به اتوبوس و اجازه ورود به زندان را نخواهد داشت.
    4-زندان مورد بازدید زندان آقایان می باشد لذا تاکید شده است که تمامی کارآموزان محترم جهت ورود و بازدید از بخش های مختلف آن رعایت پوشش و شئونات اسلامی مطابق با مقررات زندان را مد نظر داشته باشند.
    5-در این جلسه ریاست محترم زندان اصفهان و قاضی محترم ناظر زندان مطالب آموزشی لازم را به اطلاع کارآموزان محترم می رساند.
از کارآموزان محترم تقاضا دارد راس ساعت 8 صبح روز پنجشنبه مورخ 11/12/1401 جهت سوار شدن به اتوبوس های تهیه شده در محل کانون حاضر شده و با رعایت موارد فوق و با نظم و انضباطی که از همکاران محترم انتظار می رود ما را در اجرای این آموزش عملی و کاربردی که با هماهنگی کانون وکلای دادگستری استان اصفهان میسر شده است یاری نمائید.
 
حسن صرام
رئیس کمیسیون کارآموزی
کانون وکلای دادگستری استان اصفهان
Share/Save/Bookmark