آرشیو مدرسه حقوق
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۱۹ اسفند ۱۳۹۴ ساعت ۲۲:۲۲
کد مطلب: 1340
 
اسفندماه نود و چهار با انتشار صدمین شماره نشریه مدرسه حقوق مقارن شد. مدتهاست که وکلای دادگستری،دانش پژوهان ،دانشجویان و سایر دوستداران مباحث حقوقی و صنفی،از راههای مختلف خواهان دسترسی به شماره های منتشر شده "مدرسه حقوق" شده و می شوند.
از سویی فایل های متنی مقالات منتشر شده نیز در دسترس نبوده و نیست،لذا پس از بررسی های انجام شده در کمیسیون رسانه کانون وکلای دادگستری اصفهان، تهیه و انتشار نسخه PDF از کلیه شماره های منتشر شده نشریه،به جناب آقای فرهاد رستم شیرازی-ریاست محترم کانون وکلای دادگستری در نهمین دوره هیأت مدیره-پیشنهاد و مورد پذیرش ایشان واقع شد.
پس از تهیه نسخه PDF از تمامی شماره های منتشر شده که از لحاظ کمّی نزدیک به ۱۱۰۰۰صفحه مطلب را شامل می شود،کار بارگذاری نشریه روی سایت کانون(شامل عنوان بندی،بارگذاری فایل های PDFو...) توسط اعضاء کمیسیون رسانه آغاز و با صرف بیش از 250 نفرساعت طی بازه زمانی سه ماهه،به انجام رسید.
در پایان از همکارانم در کمیسیون رسانه ،بویژه خانمها کلارا آقایی،زینب کیانی و رویا اسدیان سپاسگزاری نموده و امیدوارم در آینده شاهد تولید و ارائه نرم افزار اختصاصی "مدرسه حقوق" نیز باشیم.
رئیس کمیسیون رسانه کانون وکلای دادگستری اصفهان
مهدی مزروعی

برای دسترسی به هر شماره از ماهنامه، روی تصویر شماره مربوطه کلیک کنید.
  
     
     
     
      
     
     
     
     
     
     
     
    
     
     
      
    
برای دسترسی به شماره های مقدماتی خبرنامه کانون وکلای دادگستری اصفهان، روی تصویر مربوط به هر شماره کلیک کنید.
چهار
شماره  پیاپی مقدماتی
 
Share/Save/Bookmark