با هدف ارتقای فرهنگ اهدای عضو و یادبود وکیل شیوا خسروی؛
اعضای هیئت مدیره‌ی کانون وکلای دادگستری اصفهان به نام عضو نیکوکار خود یک اصله نهال غرس کردند+گزارش تصویری
تاریخ انتشار : يکشنبه ۲۵ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۲۱:۳۶
کد مطلب: 3143
 
اعضای هیئت مدیره ی کانون وکلای دادگستری استان اصفهان به نام عضو نیکوکار خود، بانوی مرحومه وکیل «شیوا خسروی» که با اهدای اعضائی از پیکر خود، جان چند نفر را از مرگ حتمی نجات داد، یک اصله نهال غرس کردند.
به گزارش روابط عمومی کانون وکلای دادگستری استان اصفهان، ظهر امروز در حاشیه‌ی برگزاری جلسه‌ی هیئت مدیره‌ی کانون وکلای دادگستری اصفهان، رئیس، نایب رئیس و اعضای هیئت مدیره‌ی این کانون، با هدف ارتقای فرهنگ اهدای عضو و یادبود بانوی مرحومه- وکیل شیوا خسروی، که با اهدای اعضائی از پیکر خود، جان چندین نفر را از مرگ حتمی نجات داد، یک اصله نهال در محوطه‌ی ورودی ساختمان مرکزی کانون وکلای دادگستری استان اصفهان واقع در مجموعه اداری امیرکبیر اصفهان غرس کردند.
در همین راستا و با هدف تبلیغ و ترویج فرهنگ اهدای عضو در جامعه‌ی وکالت اصفهان، نام زنده یاد وکیل «شیوا خسروی» بر روی شناسنامه این نهال درج گردید تا یادآور عمل خیرخواهانه‌ی وی باشد.
گفتنی است، در سال‌های اخیر و با هدف ارتقای فرهنگ اهدای عضو، سنت پسندیده و نیکویی راه اندازی شده که بر اساس آن، به نام اهداکنندگان عضو، نهال و درخت کاشته می شود که در حقیقت یادبودی به پاس تجلیل از ایثارگری آنان قلمداد می‌گردد.
انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark