جام استقلال به اصفهان آمد.
تاریخ انتشار : شنبه ۳ اسفند ۱۳۹۲ ساعت ۲۰:۱۴
کد مطلب: 526
 
ششمین جام استقلال کانون های وکلای دادگستری ایران به میزبانی کانون وکلای دادگستری اصفهان از روز ۹۲/۱۱/۳۰ تا ۹۲/۱۲/۲ برگزار شد.
در این مسابقات تیم های فوتسال کانون های مرکز، اصفهان، مازندران، آذربایجان شرقی ، گیلان، گلستان، قزوین، خوزستان و خراسان به رقابت پرداختند.
در دور مقدماتی این مسابقات ، تیم ها در قالب دو گروه پنج تیمی به مصاف یکدیگر رفتند. تیم های اصفهان و مازندران از گروه الف و تیم های مرکز و آذربایجان شرقی از گروه دوم به مرحله نیمه نهایی صعود کردند.
پس از برگزاری مرحله نیمه نهایی ، تیم های اصفهان و آذربایجان شرقی به دیدار نهایی و تیم های مازندران و مرکز به دیدار رده بندی راه یافتند.
در دیدار رده بندی کانون مرکز با نتیجه ۴ بر ۳ بر کانون مازندران چیره شد و با مقام سومی به کار خود پایان داد.
در دیدار نهایی کانون اصفهان با نتیجه ۳ بر صفر توانست از سد حریف سرسخت خود، کانون آذربایجان شرقی گذشته و با کسب عنوان قهرمانی ، جام استقلال را به اصفهان بیاورد.
"امیر حسین روزبهانی" از کانون اصفهان عنوان فنی ترین بازیکن را بدست آورد ، "احمد خوش بهار" از کانون مرکز به عنوان بازیکن اخلاق شناخته شد ، "مجتبی یوسفی" از کانون مازندران آقای گل مسابقات شد ، جام اخلاق را هم "کانون زنجان" به خانه برد و "امیر حسین قاسمی" از کانون اصفهان به همراه "عمار کیکاوسی" از کانون آذربایجان شرقی به عنوان بهترین دروازه بان های مسابقات برگزیده شدند.

دانلود ویدئو


*گروه خبری : مهدی مزروعی ، مسعود دادخواه
 
Share/Save/Bookmark
گزارشگر :