آئین نکوداشت یاد وکیل «شیوا خسروی» برگزار شد + گزارش تصویری
وکلای دادگستری اصفهان به یادبود و پاسداشت عمل خیرخواهانه‌ی همکار فقید خود گردهم آمدند
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۲۲ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۲۱:۴۷
کد مطلب: 3139
 
وکلای دادگستری استان اصفهان، به یادبود و پاسداشت عمل خیرخواهانه‌ی اهدای اعضایی از پیکر همکار فقید خود- بانو شیوا خسروی، گرد هم آمدند.
به گزارش روابط عمومی کانون وکلای دادگستری استان اصفهان، با وقوع مرگ مغزی بانو شیوا خسروی- از وکلای عضو کانون اصفهان و اهدای اعضائی از پیکر ایشان به نیازمندان پیوند عضو، وکلای دادگستری اصفهان در روز پنج شنبه مورخ 22 مهرماه سال جاری، از ساعت 11 صبح، با برپائی آئین نکوداشتی در سالن اجتماعات کانون وکلای دادگستری اصفهان، به پاسداشت یاد و خاطره‌ی همکار فقید خود و نیز ارج‌گذاری به عمل خیرخواهانه‌ی «اهدای عضو» پرداختند.
بنا بر این گزارش، اعضای هیئت مدیره، روسای کمیسیون ها، وکلا و کارآموزان کانون وکلای دادگستری استان اصفهان و نیز تعدادی از مقامات قضائی و مدیران کل ادارات مختلف استان اصفهان، خانواده و وابستگان مرحومه خسروی، پزشکان تیم پیوند دهنده ی اعضا و جمعی از اصحاب فرهنگ و رسانه از جمله شرکت کنندگان در این آئین یادبود بودند.
با تدابیر و هماهنگی های صورت گرفته توسط کانون وکلای دادگستری استان اصفهان، نمایندگان انجمن اهدای عضو ایرانیان، در حاشیه ی برگزاری این آئین، ضمن استقرار غرفه ای، از وکلا و کارآموزان متقاضی دریافت کارت اهدای عضو، ثبت نام به عمل آوردند.
گفتنی است، وکیل بانو شیوا خسروی، از وکلای عضو کانون اصفهان بود که متاسفانه در شهریور ماه سال جاری و در پی بروز مرگ مغزی، جان به جان آفرین تسلیم کرد و بنا بر وصیت خود و نیز اعلام تمایل خانواده ی وی، اعضای بدنش به نیازمندان پیوند عضو اهدا گردید.
انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark