قابل توجه کارآموزان محترم مشمول اختبار دوره 50(کارآموزان ورودی سال1399؛مردودین و بازماندگان از دوره های قبل)
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۱۰ خرداد ۱۴۰۳ ساعت ۱۲:۰۰
کد مطلب: 4529
 
به اطلاع کلیه کارآموزان محترم مشمول اختبار 50(کارآموزان ورودی سال1399؛مردودین و بازماندگان از دوره های قبل) میرساند:
اختبار دوره  50 در روزهای جمعه پنجم و دوازدهم مرداد ماه سال جاری از ساعت 8 تا 14  و اختبار شفاهی روز شنبه سیزدهم مرداد ماه سال جاری در محل سالن اجتماعات کانون  (ساختمان مرکزی) برگزار خواهد گردید.
لازم به ذکر است کارآموزان محترم  پس از بارگزاری تکالیف درخواست  شرکت در اختبار را از طریق اتوماسیون اداری،  درخواست آنلاین با عنوان شرکت در اختبار، تا پایان خرداد ماه به واحد کارآموزی اعلام نمایند. (مهلت بارگزاری تکالیف 31-03-1403)


*«دستورالعمل نحوه تنظیم و ارسال گزارش های کارآموزی و نقد راي >>*

1- گزارش های کارآموزی بایستی دارای فهرست بوده و از لحاظ شماره، موضوع ، مشخصات اصحاب دعوی و دادگاه منطبق با کارنامه (دفترچه) کارآموزی تنظیم و ارسال گردد.
2- کارآموزان بایستی در گزارش های تنظیمی علاوه بر ارائه شرح دادخواست یا شکایت، نحوه رسیدگی و تصمیمات اتخاذی دادگاه در جریان رسیدگی و در خصوص قرارهای احتمالی صادره و کیفیت ابلاغ و دفاعیات طرفین و وکلای ایشان و رای صادره از شعبه گزارش تهیه نمایند.
3- کارآموز بایستی در پایان هر یک از گزارش ها، نظر استنباطی خود را حداقل در ده سطر نسبت به موضوع پرونده ، گردش کار، اظهارات و دفاعیات طرفین و تصمیم دادگاه به صورت مستدل بیان کند.
4- نقد رای بایستی محصول بررسی، مطالعات و تحقیقات کاراموز باشد و با استناد به قوانین و آراء وحدت رویه و نظریات حقوقدانان و رویه قضایی تنظیم گردد.
5- نقد رای بایستی در حجم حداقل 5 صفحه و حداکثر 8 صفحه تهیه و ارائه شود و شامل قسمت نتیجه گیری باشد.
6- آراء موضوع نقد می تواند شامل آراء بدوی و تجدید نظر دادگاه ها و یا شعب بدوی و تجدیدنظر دیوان عدالت اداری باشد و آراء صادره بایستی ضمیمه نقد رای گردد.
7- منابع مورد استفاده اعم از منابع فارسی، انگلیسی، کتب و مقالات و پرونده ها در پایان نقد رای به ترتیب حروف الفبا قید گردد.
8- گزارش های کارآموزی و نقد رای به صورت تایپ شده و فونت BNAZANIN اندازه 14 و تیترها با BN 16 و بصورت bold تنظیم و ارائه شود.  
9- گزارش های کارآموزی و نقد رای بایستی حاصل تلاش کارآموز بوده و اصالت داشته باشد. نتیجه هر گونه کپی برداری تکالیف، تجدید دوره و محرومیت از شرکت در اختبار خواهش بود.
 10- سي و شش گزارش مجموعه ١٨ ماه و يا هجده گزارش مجموعه ٩ ماه دوره كارآموزي به ترتيب كارنامه تنظيم می گردد.
11- کارآموزان بایستی از طریق سامانه اتوماسیون اداري تکالیف و گزارش های کاراموزی و نقد رای را ارسال نمایند.


نکتـــــه :

• تكاليف کارآموزی از طریق سامانه اتوماسيون اداري بخش کارآموزی / گزارش انجام كارآموزي بصورت فايل PDF با نام گزاراي صحيح ارسال گردد.
 
 مستندات لازم جهت بارگزاری برای  تحویل تکالیف و شرکت در اختبار  
1. فایل گزارشات 18 ماهه کارآموزی       
2. فایل تصویر کارنامه مربوط به محاکم
3. فایل نقد رای یا گواهی دوره آموزشی
4. فایل گواهی های وکیل سرپرست
5. فایل گواهی کار در کانون
6. مدرک کامپیوتر
کلیه فایل ها بصورت PDF  و با نام گذاری صحیح  و به ترتيب


کمیسیون کارآموزی کانون وکلای دادگستری استان اصفهان
Share/Save/Bookmark