قابل توجه کارآموزان محترم ورودی 1400 (برگزاری جلسه برخط)
تاریخ انتشار : سه شنبه ۲۵ مهر ۱۴۰۲ ساعت ۱۱:۴۹
کد مطلب: 4170
 
قابل توجه کارآموزان محترم ورودی 1400
به اطلاع می رساند جلسه برخط پرسش و پاسخ کارآموزان محترم از ریاست و عضو محترم کمیسیون کارآموزی درخصوص نحوه انجام تکالیف کارآموزی و نحوه تهیه گزارشات مفصل و اجمالی و زمان بارگزاری آن و دیگر مسائل مرتبط با دوره کارآموزی راس ساعت 12 ظهر روز پنجشنبه مورخ 27-07-1402 به مدت یک ساعت برگزار می شود .
 از کارآموزان محترم ورودی 1400 دعوت می شود از طریق لینک زیر برای طرح سئوالات و آموزش نحوه گزارش نویسی در این جلسه حضور یابند . 
 

 لینک ورود به جلسه

https://www.skyroom.online/ch/isfahanbar/karamoozi
نکات جدید جلسات آنلاین

1) جهت ورود به کلاس، نیاز به نام کاربری و رمز عبور ندارید. با کلیک بر روی دکمه میهمان وارد کلاس شده و به محض ورود، نام و نام خانوادگی خود را در قسمت نمایش داده شده، حتما درج نموده و تایید نمایید. در صورتی که به هر دلیلی نام خود را درج نکردید، در بالای صفحه، در قسمت تنظیمات(سه خط)، کلیک کرده و اطلاعات کاربری شامل نام و نام خانوادگی را تغییر داده و ثبت کنید.
نیازی به درج نام و نام خانوادگی در قسمت چت نیست
جهت جلوگیری از شلوغی قسمت چت، اکیدا از درج نام و نام خانوادگی و سلام و احوال‌‍ پرسی و گذاشتن نقطه در حین برگزاری کلاس و حضور اساتید، خودداری نمایید. قسمت چت فقط برای درج سوال، فعال می‌باشد.
در صورتی که صدا و تصویر به صورت کلی قطع شود، اپراتور نسبت به رفع مشکل اقدام می کند و به شما عزیزان در قسمت چت اطلاع‌رسانی می‌شود. در غیر این صورت مشکل از ارتباط شما می‌باشد که باید خارج و مجددا وارد شوید.


2) درصورتی که لینک شما فعال نباشد و یا با پیام «مرورگر شما نیاز به بروزرسانی دارد» مواجه شدید، به علت به روز نبودن سیستم عامل دستگاهی است که استفاده می‌کنید. پس لطفا در اولین فرصت نسبت به بروزرسانی سیستم عامل و نرم افزارهای دستگاه خود اقدام نمایید و درصورتی که فرصت ندارید، لینک را کپی کرده و در یکی از مرورگرهای خود الصاق و به صفحه کلاس وارد شوید.

3) جهت صحبت و یا پرسش در کلاس، از آیکون «دست» در صفحه استفاده نمایید و درصورت اجازه استاد، قادر به مشارکت صوتی و یا تصویری در کلاس هستید؛ لطفا در این مرحله جهت جلوگیری از ایجاد نویز و پخش صدا از هندزفری یا هدست با ولوم صدای پایین استفاده نمایید.


راهنما و رفع مشکلات جلسات آنلاین
بر روی لینک زیر کلیک کنید :
https://www.skyroom.online/faq/category/user-help
 
Share/Save/Bookmark