۲۴
 
گزارش تصویری تحلیف سی و سه -(2)
تاریخ انتشار : يکشنبه ۱۲ مهر ۱۳۹۴ ساعت ۰۸:۱۳
کد مطلب: 1096
 
 پنجشنبه ۹ مهرماه ۹۴ ، مراسم سی و سومین تحلیف کارآموزان وکالت کانون وکلای دادگستری اصفهان در محل باشگاه کانون برگزار شد.
در این مراسم ۴۱نفر از کارآموزان وکالت پس ازسپری نمودن دوران کارآموزی و موفقیت در آزمون اختبار کتبی و شفاهی ، با اتیان سوگند و توثیق شرافت خود و امضاء ذیل قسمنامه در حضور اعضاء هیأت مدیره کانون وکلای دادگستری اصفهان، مقامات اداری و قضایی استان و خانوادهای خود،رسماً به شغل شریف وکالت وارد شدند.

گروه خبری کمیسیون رسانه : مهدی مزروعی،کلارا آقایی،زینب کیانی
عکس:کاظم قانع
 
Share/Save/Bookmark
 


پریسا
۱۳۹۴-۰۷-۱۲ ۱۳:۳۳:۱۷
به همه دوستان تبریک عرض می کنم و آرزوی موفقیت برای همه دارم . خصوصا برای دوست خوبمون آقای شهاب عزیزپور که از همین جا بهش تبریک ویژه می گم (1017)
 
مسعود
۱۳۹۴-۰۷-۱۳ ۰۹:۱۵:۰۰
شهاب جان بهت تبریک می گم انشالله که موفق باشی. دست ما رو هم بگیر آقا :) (1018)
 
نادر
۱۳۹۴-۰۷-۱۴ ۱۴:۱۳:۵۴
یاخدا...بازم وکیلهای جدید!.من اگه فرزند میداشتم هیچوقت نمیزاشتم بره رشته حقوق با این بازار اشباع و بیکاری و هزینه های بالا اصلا به صرف نیست.اما بازم آروزی بهبود اوضاع برای همه رو دارم... (1019)
 
lمحمد
۱۳۹۴-۰۷-۱۴ ۲۲:۲۰:۱۹
بله بنده هم موافقم بعد از این همه زحمت و این همه هزینه به قشر عظیم وکلای بیکار پیوستیم (1022)
 
۱۳۹۴-۰۷-۱۶ ۲۱:۴۷:۴۹
پس چرا خودت امتحان دادی (1025)
 
محمد
United States
۱۳۹۴-۰۷-۱۸ ۱۷:۳۵:۲۸
موضوع بنده نیستم موضوع بی ارزش شدن تلاش و تحضیلات و مساوی شدن وکیلی است که روزی هم ردیف وزیر اورده میشد حال به قول دوستمون برای امرار معاش مسافر کش شده است (1032)
 
نادر
۱۳۹۴-۰۸-۰۳ ۱۶:۵۴:۰۴
خواستم خدمت عزیزانی که به من منفی می دهند عرض کنم اگه تا سال آینده هم به من منفی بدهید(!)...از واقعیت نمی توانید فرار کنید.روز و روزگار همه خوووش... (1047)
 
شهاب عزیزپور
۱۳۹۴-۰۷-۱۴ ۱۵:۱۰:۲۱
به همه دوستان و هم دوره ای های عزیزام تبریک می گم برای همه شما خوشحال هستم می خوام همین جا از همه کسایی که در کانون ما زحمت می کشند از هیات مدیره تا کمسیون کارآموزی ، بچه های روابط عمومی که برای شب تحلیف خیلی خیلی زحمت کشیدند خصوصا دوست خوبم خانم استیکی، و همینطور هم از بچه های فعال و خوش ذوق سایت دوستان خوبم آقای مزروعی و خانم کیانی و همه بروبچه های دیگه به صورت ویژه تشکر کنم. ضمناً از دوستان عزیزی که لطف دارند به بنده محبت دارند واقعاً خیلی خیلی تشکر می کنم و امیدوارم بتونم جبران کنم مرسی از همه (1020)
 
شهاب عزیزپور
۱۳۹۴-۰۷-۱۴ ۱۵:۲۷:۰۵
با اجازه دوستان یک پیامی هم برای کارآموزهای عزیز دارم گرچه خودم همواره کاراموز هستم و خواهم بود و تا آخر عمر برای آموختن کار تشنه خواهم ماند با این وجود به لحاظ شکلی یا تشریفاتی یک مسیری رو با دوستای دیگه طی کردیم و دیدیم از این جهت دوست دارم تجربه خودم رو در اختیارتون بگذارم. دوستان به تکالیف کارآموزی توجه ویژه داشته باشید، به موقع و به طور صحیح انجام بدید هم به لحاظ ماهوی براتون مفیده هم به لحاظ شکلی بسیار موثر است و اون مشکلاتی که من شخصا برام پیش آمد شما براتون پیش نیاد. نکته دیگه اینکه سعی کنید دوره کارآموزی دوره آموختن باشه تا میتونید مطالعه کاربردی داشته باشید همیشه سوال کنید و از پرسیدن واهمه نداشته باشید سعی کنیم فرهنگ باهم آموختن رو با جلسات چند نفره و مباحثات علمی کاربردی با کیس های واقعی یاد بگیریم. اگر پرونده ای می گیرید در مشورت تردید نکنید هیچ کس حتی بهترین وکلای جهان بی نیاز از مشورت نیستند. در نهایت همتون رو دوست دارم و دلم می خواد موفقیت و پیروزی همه رو ببینم . بازم از بچه های سایت بابت فراهم کردن این موقعیت ممنون (1021)
 
محمدی
۱۳۹۴-۰۷-۱۸ ۱۱:۰۷:۳۴
دمت گرم عزیز بهت تبریک می گم هزاران بار ممنون بابت راهنمایی ها و کمک هات شهاب جان دوستت داریم داداش (1029)
 
مریم
United States
۱۳۹۴-۰۷-۲۵ ۱۱:۱۳:۴۵
مرسی بابت راهنمایتون . من شخصا حتما این موارد رو در نظر می گیرم. ضمنا به همه تبریک میگم (1040)
 
احمدی
۱۳۹۴-۰۷-۲۵ ۱۱:۲۳:۲۴
با تشکر البته خدایش تکالیف کانون خیلیش اضافی و غیر ضروریست ضمنا خیلی بهمون تو دادگاه توهین میشه (1041)
 
یک کارآموز
۱۳۹۴-۰۷-۲۹ ۰۱:۳۶:۲۴
به خدا از دست رفتارای توهین آمیز کارمندان دفاتر دادگاه ها و رفتارسرد برخی از قضات محترم آدم اصلا نمی خواد بره برا تکالیف بارها با من و امثال من رفتارای بدی شده (1044)
 
دوست
۱۳۹۴-۰۷-۱۶ ۱۳:۴۸:۰۴
سلام
تبریک به همه مخصوصا سرکار خانم موثق به خاطر کسب رتبه یک (1024)
 
یزدان محمدی
۱۳۹۴-۰۷-۱۷ ۰۱:۰۶:۴۹
به همه دوستان تبریک عرض میکنم و امید وارم همیشه موفق و شاد باشید ..
و یه تبریک ویژه خدمت دوستان خوبم آقای عزیز پور و نریمانی و همه کسانی که از دانشکده حقوق نجف آباد فارغ التحصیل شدند و اینجانب افتخار و سعادت آشنایی ندارم.......سربلند و پیروز باشید
ایام به کام (1026)
 
نادر
۱۳۹۴-۰۷-۱۷ ۱۹:۰۱:۱۰
با درود.برا کسانیکه به کامنت من منفی دادم عرض کنم چرا منفی دادید؟!.چون واقعیت رو گفتم ازش ترسیدید؟.آیا می دانید وکلا و پزشکان و مهندسانی هستن که مسافرکش شده اند؟آبدارچی شده اند(اینو با چشم خودم دیدم)و آیا می دانید این فقط یک معنی میده:فاجعه برای جامعه تحصیلکرده ما و کشور عزیزمان.بجای منفی دادن تعقل کنید و حداقل پیرو داد و عدالت در سخن باشید.ممنون... (1027)
 
محمد
United States
۱۳۹۴-۰۷-۱۸ ۱۷:۲۸:۰۸
با سلام مطمعن هستم اعضای هیات مدیره کانون خود به شخصه واقف به موضوع وضعیت بیکار بودن وتعداد زیاد وکلا هستن اما کاری نمی توانند انجام دهند زمانی که دستگاه قضایی روبروی ان ها ایستاده است و در تعیین تعداد وکلا دستی داشته وکلای بی شمار مرکز مشاوران را بدون وجود مجوز قانونی و از طریق غیر قانونی استخدام مینماید به موسسات حقوقی ازادانه اجازه می دهد بدون مجوز به فعالیت حقوقی بپردازد و... اینها درد جامعه حقوقی است باعث بیکاری و کم کاری وکلا میشوند (1031)
 
۱۳۹۴-۰۷-۲۲ ۲۲:۲۸:۳۳
میگم عزیزم شما انگار خیلی دوست داری دست کم بشه میدونی چندتا جوون ارزوی جاییگاه شما رو دارند ناشکری نکن و قانع باش (1036)
 
۱۳۹۴-۰۷-۲۲ ۲۲:۳۹:۴۳
خداوکیلی مردم نا امید نکن (1037)
 
وکیل
United States
۱۳۹۴-۰۷-۲۳ ۲۱:۱۰:۳۳
واقعا جایه تاسف هست هزینه ها خیلی سنگین هست ابتدایه کاره یه وکیل جوان کسی که کمک نمیکنه تازه باید هدیه هم پرداخت کنیم به نظرتان این دشواری ها باعثه به بی راهه رفتن وکلای جوان نمیشه (1038)
 
۱۳۹۴-۰۸-۱۹ ۱۳:۳۶:۴۷
اقا ببخشید شما بیکاری چیکار به بقیه داره (1059)
 
ستوده
۱۳۹۴-۰۷-۱۸ ۱۲:۳۷:۲۳
تبریک می گویم به همه دوستان و عزیزان موفق باشید .خصوصا دوسنان خوب اقایان نریمانی و عزیزپور عزیز (1030)
 
سروش
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۴-۰۷-۲۰ ۱۳:۲۷:۱۸
تبریک تبریک تبریک براتون آرزوی موفقیت دارم هزاران بار / شهاب جان ...خوشحالم که نتیجه لازم رو کسب کردی برات بهترین ها رو ارزو میکنم (1034)
 
خطاب به اقای نادر
۱۳۹۴-۱۱-۰۳ ۰۹:۵۹:۱۲
ببینید دوست عزیز شما چه طور به خودتون اجازه میدید به جایگاهی که حق مسلم یک فارغ التحصیل حقوق که خون دل خورده و زحمت کشیده هست خرده بگیرید که چون تعداد زیاده نباید به این جایگاه برسه اگه این طوره خودتون کنار بکشید و برای بقیه نسخه نپیچید. (1142)