معاون حقوقی و امور مجلس کمیته امداد امام خمینی(ره) در دیدار با رئیس کانون وکلای دادگستری اصفهان:
کانون وکلای دادگستری همراه و همیار کمیته امداد است
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۹ تير ۱۴۰۱ ساعت ۰۷:۴۷
کد مطلب: 3556
 
به گزارش روابط عمومی کانون وکلای دادگستری اصفهان، معاون حقوقی و امور مجلس کمیته امداد امام خمینی(ره) در دیدار با رئیس کانون وکلای اصفهان که روز چهارشنبه و در محل کانون وکلای اصفهان انجام شد ضمن قدردانی از فعالیت های کانون وکلا در زمینه یاری رساندن به افراد بی بضاعت و مددجویان این نهاد گفت: یکی از برنامه هایی که در اساسنامه کمیته امداد ذکر شده حمایت های قضائی از خانواده های تحت پوشش است و ما هم بنا بر وظیفه ای که داریم این امر را در دستور کار خود در معاونت حقوقی و امور مجلس کمیته امداد قرار دادیم.
حسین فتاحی در ادامه افزود: بضاعت نیروی انسانی ما نسبت به تعداد مددجویان بسیار محدود است و اگر می خواستیم با نیروی انسانی در اختیار معاونت حقوقی به این وظیفه عمل کنیم از عهده این کار بر نمی آمدیم. در اکثر شهرستان ها میز خدمت حقوقی را راه اندازی کردیم و به مددجویان کمک های حقوقی و قضائی ارائه می دهیم. در این حمایت ها چندین خانواده نیازمند را به خانواده های توانمند تبدیل کردیم و با احقاق حق توانستند از زیر پوشش کمیته خارج شوند و حتی از حامیان کمیته امداد شدند.
فتاحی همچنین تصریح کرد: کانون های وکلای دادگستری در این مسیر همراه و همیار کمیته امداد هستند. جامعه وکلا در طرح موسوم به «وکلای خیر» استقبال بی نظیری از خود نشان دادند و همراهی خوبی با مجموعه کمیته امداد دارند. در سفرهای استانی وظیفه خود می دانیم که با حضور در کانون های وکلا از زحمات آنها قدردانی و تشکر کنیم.
معاون حقوقی و امور مجلس کمیته امداد امام خمینی(ره) افزود: کانون وکلای دادگستری اصفهان از جمله کانون هایی است که با مرکز کمیته امداد استان همراهی بسیار خوبی دارد و امیدواریم این همکاری توسعه و گسترش بیشتری یابد.
 
Share/Save/Bookmark