کارگاه آموزشی کارآموزان28 دیماه 96
تاریخ انتشار : يکشنبه ۲۴ دی ۱۳۹۶ ساعت ۱۳:۱۹
کد مطلب: 1846
 
قابل توجه کارآموزان محترم وکالت

کارگاه آموزشی کمیسیون کارآموزی روز پنجشنبه 1396/10/28از ساعت 8:30 صبح در آمفی تئاتر کانون وکلای دادگستری استان اصفهان توسط جناب آقای دکتر محمود مالمیر (استاد دانشگاه و عضو محترم کمیسیون کارآموزی) با موضوع «تحلیل و پاسخگویی به سئوالات حقوق جزا اختبار دوره 37» برگزار می شود. حضور کارآموزان محترم در این جلسه الزامی است.
 
مسئله مورد بحث:
آیا مجازات جرائم تهدید و خیانت در امانت قابل تبدیل به جزای نقدی هستند یا خیر؟ چنانچه جواب مثبت است به چه استنادی و به چه مبلغی و میزانی؟
 
اگر به دلیل سهل انگاری متصدی سورتمه ای در شهربازی در اثر حرکت ناگهانی و برخورد آن دستگاه با فردی که در حال سوار شدن بر آن بوده، وی کشته شود، مجازات متصدی را مستند به قانون معین کنید.
 
چنانچه در قتلی که اولیاء دم مدعی عمد بودن آن هستند در نهایت در این خصوص برای دادگاه کیفری نیز لوث و ظن حاصل شده و قاتلین بین دو نفر مردد باشد روند پرونده چه خواهد بود و حکم دادگاه کیفری در این خصوص چیست؟
 
اگر فرد «الف» به تقاضا و خواست فرد «ب» یک گواهی به نام طبیب برای فرد «ب» جعل نماید و به او بدهد و فرد «ب» نیز بخواهد گواهی جعلی را به جائی ارائه نماید، لکن قبل از ارائه دستگیر شوند اتهام یا اتهامات آقایان «الف و ب» را مستند به قانون ذکر فرمائید.
 
 
رئیس کمیسیون کارآموزی کانون وکلای دادگستری استان اصفهان
                     دکتر محمد جعفری فشارکی

 
 
Share/Save/Bookmark