سومین جلسه یازدهمین هیأت مدیره کانون وکلای اصفهان
تاریخ انتشار : سه شنبه ۳۰ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۱:۵۶
کد مطلب: 1976
 
‍به تاریخ ٩٧/۵/٢٩ سومین جلسه هیات مدیره کانون وکلای اصفهان با حضور امضا کنندگان ذیل، وکیل دکتر لیلا رئیسی، وکیل فرهاد رستم شیرازی، وکیل امیرحسین سجادیه، وکیل دکتر یاسین صعیدی و وکیل سیامک اکبری تشکیل شد. 
تعدادی از همکاران علاقه مند نیز در جلسه حضور یافتند.
در ابتدا قبل از ورود به دستور جلسه وکیل دکتر لیلا رئیسی ضمن بیان گزارش مختصری از نشست رئیس و نایب رئیس کانون با جناب سرهنگ محمدی (معاونت فرماندهی ناجا و رئیس اداره حقوقی ناجا)بار دیگر بر حفظ کرامت و شأن وکیل و همچنین تسریع انجام کارهای وکلا در مراجع انتظامی تاکید نمودند.  
در ادامه رئیس و اعضای اصلی کمیسیون معاضدت مالیاتی آقایان افراز، شجاعی و بخت آور به دعوت هیات رئیسه  ضمن حضور در جلسه و تبریک به هیأت مدیره جدید کانون، گزارشی از عملکرد این کمیسیون در دو سال گذشته ارائه نمودند و یادآور شدند که به علت حجم وظایف، کمیسیون معاضدت مالیاتی شامل دو کمیته اجرایی و آموزش و پژوهش است، که هر یک از این دو کمیته در طول این دو سال به نحو احسن وظایف خود را انجام داده اند و بسیاری از مشکلات رفع شده ولی هنوز صد در صد نیست؛ رئیس و نمایندگان کمیسیون معاضدت مالیاتی  جهت رفع این  مشکلات پیشنهاداتی را نیز ارائه نمودند. در نهایت هیات مدیره ضمن تشکر از گزارش و  پیشنهادات ایشان بیان داشت: "امید است با همکاری این کمیسیون و هیات مدیره جدید، کلیه مشکلات در طی دو سال آتی بر طرف گردد." 
🔴 در ادامه هیأت مدیره تصمیمات ذیل را اتخاذ نمود: 
✅به اتفاق  آراء حاضرین، وکیل سید محسن قائم فرد و وکیل یاسین صعیدی به عنوان رابطین هیأت مدیره کانون با دادگستری کل استان اصفهان انتخاب شدند.
✅در خصوص نحوه اطلاع رسانی مصوباتِ جلسات هیأت مدیره به اتفاق آراء حاضرین، مقرر شد گزارش جلسات مذکور از طریق نصب در تابلو کانون و انتشار در سایت رسمی کانون به اطلاع عموم همکاران برسد. 
✅مقرر شد وکیل دکتر لیلا رئیسی، رئیس کانون وکلای دادگستری اصفهان در خصوص تنظیم و امضا قراداد اجاره باشگاه کانون با اداره اوقاف برای مدت سه سال طبق نظر کارشناس رسمی دادگستری و با در نظر گرفتن مصالح کانون اقدامات لازم را بعمل آورند. 
جلسه با ذکر صلوات خاتمه یافت.
Share/Save/Bookmark