مصوبات نهمین جلسه هیأت مدیره دوره دوازدهم کانون وکلای دادگستری استان اصفهان
تاریخ انتشار : يکشنبه ۲۴ اسفند ۱۳۹۹ ساعت ۱۹:۴۲
کد مطلب: 2858
 
نهمین جلسه هیأت مدیره دوره دوازدهم کانون وکلای دادگستری استان اصفهان روز یک شنبه مورخ ۱۳۹۹/۱۲/۲۴ برگزار شد.
روز یکشنبه مورخ ۱۳۹۹/۱۲/۲۴ نهمین جلسه هیأت مدیره دوازدهمین دوره کانون وکلای دادگستری استان اصفهان راس ساعت ۱۲ با حضور وکیل دکتر لیلا رئیسی ، وکیل امیر حسین سجادیه و وکیل دکتر یاسین صعیدی و سایر اعضای هیات مدیره وکیل سیامک اکبری، وکیل دکتر محمد جعفری فشارکی، وکیل شهرام محقق دولت آبادی، وکیل مجتبی اسدیان و وکیل داود عابدی در محل کانون برگزار شد.

پیش از ورود به دستور جلسه ریاست هیات مدیره گزارشی در خصوص جلسه ریاست و اعضای شورای ساختمان کانون وکلا، با جناب آقای بنینی ریاست دادگاه های نظامی استان در خصوص مشکلات زمین متعلق به کانون در منطقه شهید کشوری ارائه کرد: « در ارتباط با مشکلاتی که ارتش در زمین متعلق به کانون و زمین های نهاد های دیگر در منطقه شهید کشوری به وجود آورده است و تجهیزاتی را در زمینهای مذکور مستقر نموده است، جلسه ای همراه با تعدادی از اعضای شورای ساختمانهای کانون و جناب آقای بنینی ریاست دادگاههای نظامی استان داشته ایم. بعد از توضیح و تشریح مشکلات ایجاد شده، ایشان قول مساعد در رفع این مشکلات دادند. همچنین در خصوص مشکلات میان شهرداری و مسکن و شهرسازی در ارتباط با زمین کانون، امروز نیز پیش از جلسه هیات مدیره جلسه ای با اعضای شورای ساختمان ها داشته ایم و مقرر شد در جهت رفع و حل مشکلات مذکور، جلسه ای با شهردار اصفهان در سریع ترین زمان ممکن ترتیب داده شود.

در ادامه دکتر رئیسی گزارش برگزاری اختبار چهل و چهار را ارائه داد: « اختبار 44 علیرغم تمام مشکلات و موانع، در روزهای 21 و 22 اسفندماه در دانشگاه خوراسگان در محل مناسبی برگزار شد. نماینده ستاد مبارزه با کرونا در طول دو روز برگزاری و در تمام مدت در محل آزمون حضور داشته و بر رعایت تمامی پروتکل های بهداشتی نظارت نمود. اختبار شفاهی نیز با رعایت پروتکل های بهداشتی در سه روز 23، 24 و 25 اسفندماه در سه گروه در محل کانون در حال برگزاری است. از ریاست و اعضای محترم کمیسیون کارآموزی، کمیسیون روابط عمومی و کارمندان که برای برگزاری اختبار 44 زحمات زیادی کشیدند، کمال تقدیر و تشکر را دارم.»

در ادامه ریاست هیات مدیره در خصوص پیش نویس آیین نامه لایحه استقلال کانون وکلا گفت: « با توجه به فوریت بررسی پیش نویس آیین نامه که از طرف اتحادیه ارسال شده بود، از اعضای هیات مدیره دعوت کردم جلسه ای حضوری ترتیب داده و به بررسی آیین نامه بپردازیم و همچنین در گروه مجازی هیات مدیره نیز درخواست کردم اعضای هیات مدیره نظرات خود را اعلام نمایند. جلسه با حضور اینجانب، وکیل شهرام محقق و وکیل مجتبی اسدیان برگزار شد و اشکالات آیین نامه مورد بررسی قرار گرفت و نتایج بررسی به همراه نظرات تعدادی از اعضاء که در گروه مجازی بیان گردیده بود، جمع بندی و روز 22 اسفند ماه به اتحادیه ارسال گردید.

ریاست کانون در ادامه گفت: «گزارش بعدی در مورد دستور جلسه روسای کانون ها است که مقرر است سه شنبه مورخ ۲۶ اسفندماه به صورت حضوری و برخط برگزار گردد. دستورات این جلسه در مورد مسائل مربوط به برگزاری آزمون کارآموزی وکالت در سال ۱۴۰۰، بررسی طرح تسهیل مجوزهای کسب و کار، تاسیس پژوهشگاه اتحادیه و بررسی اصلاح بند 1 و 7 قانون اجرای سیاست های کلی اصل 44 قانون اساسی می باشد، که مستدعی هستم همکاران نقطه نظرات خود را در موارد مذکور بیان نموده تا در جلسه مذکور مورد توجه قرار گیرد. بعد از گفتگوی اعضای هیات مدیره در موارد مذکور در ادامه مهندس اسکویی در جلسه حاضر و در خصوص تاسیسات ساختمان مرکزی کانون و نیاز به انجام تعمیرات گزارش تصویری و شفاهی ارائه داد.

هیات مدیره سپس وارد دستور جلسه شد:

دستور اول) هیات مدیره به اتفاق آرا با استعفای وکیل امیر جلالی از عضویت در کمیسیون نقل و انتقالات موافقت کرد.

دستور دوم ) هیات مدیره با بررسی پرونده نقل و انتقالات اتخاذ تصمیم نمود.

دستور سوم ) هیات مدیره به اتفاق آرا با انعقاد قرارداد انجام تعمیرات تاسیسات با آقای مهندس اسکویی موافقت نمود.

دستور چهارم) هیات مدیره به اتفاق آرا با عضویت وکیل مینا دادخواه در کمیسیون روابط بین الملل موافقت نمود.

دستور پنجم) هیات مدیره با عنایت به شرایط خاص کشور و شیوع ویروس کرونا و آسیب های وارده در دوره ی قبل، شرکت تیم های ورزشی کانون در المپیاد ورزشی را به صلاح ندانست.

جلسه ساعت ۱۴ خاتمه یافت.
مقرر شد جلسه آتی هیات مدیره در تاریخ ۱۴۰۰/۰۱/۲۲ ساعت ۱۲ برگزار گردد.


روابط عمومی کانون وکلای دادگستری استان اصفهان
گزارش: وکیل زیبنب  کیانی
Share/Save/Bookmark